Як продовжити термін служби матраца?

Швидке зношування матраца — це загальна проблема, з якою стикаються багато користувачів. Причина, як правило, полягає в не дуже міцному матеріалі, який використовується у виробництві деяких матраців і неправильна експлуатація. Це можна легко виправити.

matras-uhodХороший стан матраца залежить від декількох факторів, які потрібно брати до уваги, якщо ви хочете, щоб він прослужив тривалий час. Перш за все, потрібно проявити пильність при покупці. Однак важливо врахувати також деякі нюанси при експлуатації.

Матраци виробляють з різного роду матеріалів, які в залежності від їхніх характеристик, більш-менш стабільні. До недавнього часу пружина в матраці не була покрита тонким шаром піни, і після певного періоду часу вона починала виступати. Використовувана в даний час піна, досить якісна, тому не дозволяє виступати пружинам.

У виробництві спінених матраців використовуються високоякісні матеріали, такі як койр або пінополіуретан, які не тільки добре тримають пружини всередині, але й ідеально адаптуються до тіла під час сну, даючи йому комфорт.

До речі, вас можуть зацікавити якісні матрацы sleep&fly, які відрізняються виключною зручністю та довговічністю.

Деякі типи матраців наповнюють піною, яка є більш сприйнятливою до деформації. В результаті може статися колапс і матрац стане тоншим. На зношеному матраці буде важко добре висипатися. Якщо ви маєте сумніви щодо того, чи буде такий матрац зручним для вас, ви можете зробити вибір на користь латексного матраца. Такий матрац не піддається постійній деформації і адаптовується до хребта, даючи йому хорошу підтримку. Для деяких людей покриття матраца може бути незручним через погану вентиляцію. Щоб підтримувати латексний тип матраца в хорошому стані, потрібно вжити додаткових заходів.

Чохол на матраці забезпечує додатковий захист від мікробів. Деякі чохли можуть містити екстракт алое, який володіє антибактеріальними властивостями, що захищають матрац від забруднення. Такий бар’єр між тілом і матрацом забезпечує здорове і гігієнічне середовище під час сну.

Людям часто подобається їсти в ліжку. Хороший чохол на матрац захищає його від розлитих напоїв і крихт їжі, які можуть залишати непривабливі плями. Після того, як чохол стане брудним, його можна прати в пральній машині. Крім вологи і бруду спільною проблемою є вм’ятини на матраці. Це також можна виправити. Для цієї мети можна купити м’який чохол з амортизуючим покриттям.