Як пробачити зраду чоловіка і чи варто це робити? Частина 2

Хто винен?

120877235Причини, через яку може відбутися дана ситуація абсолютно різні. Не можна однозначно стверджувати, що в тому, що відбувається винна тільки одна людина. Всі випадки індивідуальні і повинні розглядатися окремо, не посилаючись на сформовані в світі стереотипи.

Важливу роль відіграє виховання в сім’ї, приклад батьків досить значущий для дітей, батькам потрібно показати всю цінність сім’ї, щоб дитина вже в дитячому віці розуміла, що сім’я — це відповідальність.

Також не варто забувати про те, що людина може бути полігамною. І якщо ви знали про це до шлюбу, то зрада не повинна викликати у вас настільки бурхливої реакції.

І ще один важливий аспект, чому може відбутися зрада — це сама дружина. Недоглянута жінка може спровокувати чоловіка на те, щоб він зміг дозволити собі поглянути на когось ще. Бувають і такі випадки, що жінка намагається бути главою сім’ї, тим самим витісняючи чоловіка. Не всі чоловіки готові це приймати, так як у них природою закладено бути головним.

Як правильно прийняти рішення?

Для того, щоб правильно прийняти рішення в питанні зради, потрібно зіставити всі факти.

Для початку потрібно охолонути і прийти в себе. Перебуваючи в стані емоцій, людині складно керуватися здоровим глуздом. Після того, як ваш емоційний стан нормалізувався, наступним етапом буде те, що вам необхідно зрозуміти, що послужило причиною для того, щоб ваша кохана людина змогла так вчинити.

Якщо ви прийняли для себе рішення, що ви готові прийняти чоловіка і пробачити його, вам необхідно зрозуміти ту ситуацію, яка послужила причиною зради. Безумовно, робота буде не з легких, але якщо ви зробили цей крок, не потрібно відступати назад.

Якщо ви чітко усвідомили, що готові пробачити зраду вашого чоловіка, ви повинні пам’ятати про наступні правила:

 

  • Ніколи не можна згадувати цю ситуацію і докоряти йому цим.
  • Потрібно довіряти людині і намагатися не контролювати всі його дії.
  • Зробити все можливе, щоб людина стала цінувати і поважати вашу сім’ю.
  • Дати зрозуміти людині, що таку як ви він більше не знайде.
  • І найголовніше, це відпустити всю цю ситуацію всередині себе і переступити через неї, почавши життя з нового аркуша.