Як пробачити зраду чоловіка і чи варто це робити? Частина 1

Читаючи улюблений роман, ми часто стикаємося з питанням зради. Автор підносить це так, що ситуація, яка розгортається між героями захоплює нас. Як правило, все, що відбувається просякнуте пристрастю, ніжністю, любов’ю і в той же час ненавистю, образою і зрадою. Ми співпереживаємо героїні, яку зрадив чоловік і засуджуємо її, коли вона не прощає йому, знаючи як сильно його любить. Ми говоримо собі, що якби ця ситуація сталася з нами, ми вчинили б інакше, ніж героїня роману. Ми з легкістю роздаємо поради подругам, які зіткнулися з такою ситуацією в реальності, грунтуючись на досвід прочитаних книг. Але що насправді відбувається з жінкою, яка зіткнулася зі зрадою чоловіка не знає ніхто, поки не відчує цього сам.

yak-probachiti-zradu-cholovika

Мріючи про весілля, будь-яка дівчина малює у своїй уяві образ ідеальної сім’ї, зразкового люблячого чоловіка і чарівних діточок. Всі її образи просякнуті любов’ю і ніжністю і в них немає місця негативу, а думка про зраду з боку коханого блокується нашою свідомістю автоматично.

Як тільки дівчина виходить заміж, вона починає діяти за планом, який намітила у себе в голові. Турбота про чоловіка, створення затишку в домі, підготовка до народження дітей, як правило, все це дається їй з легкістю, так як вона вже не один раз робила це у себе голові.

Але випадково прочитане повідомлення, залишене на телефон чоловікові іншою дівчиною, може зруйнувати все. Читаючи його, ми зовні залишаємося холоднокровними, але внутрішньо з нами починає відбуватися щось немислиме. Серце починає битися так, що ось-ось вистрибне з грудей, по всьому тілу пробігає холод, в руках з’являється тремтіння, а в ногах ми відчуваємо слабкість. Все це говорить про те, що наш мозок усвідомив, що створений нами світ розвалився. Ми абсолютно не готові до такого повороту подій.