Як приховати одягом повноту?

Сучасні умови життя часто просто не дозволяють нам займатися спортом або вести активний спосіб життя. Швидка і часто неякісна їжа, малорухлива робота та інші чинники додають до нашої фігурі зайві кілограми. У багатьох так і не виходить скинути те, що накопичилося, за допомогою спорту, навантажень, дієт та інших способів, і доводиться йти на різні хитрощі.

prazdnichnye-platya-dlya-polnyh-zhenschin-36Що ж можна зробити, щоб хоча б частково приховати повноту і показати себе більш стрункою, з нормальною фігурою і приємними формами? В цьому випадку можна поставити собі на озброєння, так званий, обман зору. Зір обманює всіх і завжди. Немає такої людини, на яку б не можна було впливати спеціальними прийомами — фасонами, довжиною одягу, забарвленнями та іншими речами. Якщо правильно розпоряджатися знаннями у правильному підборі одягу для того, щоб приховати повноту, можна здійснювати просто дивовижні речі і навпаки — якщо підійти до вибору одягу неправильно, можна навіть ідеальну фігуру зробити безформною. Можна підібрати жіночий одяг з трикотажу великих розмірів на спеціальних сайтах і купити, або пошити подібні за фасоном речі.

Тепер ми розглянемо кілька правил підбору такого одягу. Запам’ятати їх нескладно. Вашим завданням є лише тільки дотримуватися цих порад і, звичайно ж, керуватися своїми смаками та уподобаннями.

В першу чергу необхідно запам’ятати одне найголовніше правило: при підборі одягу, який приховує повноту, потрібно вибирати речі тільки свого розміру. Одяг на розмір більший або на розмір менший обов’язково підкреслить вашу повноту ще більше. Дуже широкий одяг, покаже вас ще крупнішою, ніж ви є насправді. Те ж саме відбувається і з одягом на розмір або трохи меншим. Такий одяг буде обтягувати ті місця, які вам, можливо, не хотілося б демонструвати.

Купуючи підходящу за розміром сукню, ви повинні керуватися всілякими хитрощами. Наприклад, різні складки і рюшечки можуть приховати ваші проблемні місця. Складки в області живота обов’язково візуально його зменшать і візьмуть всю видиму повноту на себе. Те ж саме з боками, стегнами, ногами.

Відмінним рішенням для того, щоб приховати повноту в районі живота, буде плаття із завищеною талією. Такий одяг розбиває фігуру на дві гармонійні частини і, до того ж, образно переносить талію вище, що позначиться на вашій фігурі, безумовно, сприятливо.

Також зверніть увагу на малюнок вашого одягу. Вертикальні лінії зроблять вас стрункішою. Горизонтальні лінії навпаки — зроблять вас повнішою.

Намагайтеся уникати білого кольору, так як такий колір повнить. А ось чорний колір навпаки — зроблять вас стрункішою, і вам навіть самим здасться, що ви раптом скинули відразу кілька кілограм, нічого для цього не роблячи. Рекомендується підбирати одяг одного кольору або схожих відтінків, щоб не було різких перепадів від однієї речі до іншої, так як саме такій колірний перепад може зрадницьки видати зайві кілограми.

Взуття бажано вибирати на високих підборах або хоча б на високій підошві, так як візуально подовжені ноги роблять стрункішою і всю фігуру.

Якщо ви вибираєтеся одяг на вечір в кафе, ресторан, театр, зустріч або кудись ще, то можна до вечірньої сукні надіти намисто, яке довжиною доходить до талії. Такий аксесуар візуально зробить вас стрункішою. Також не забувайте про пояс. Не варто затягувати пояс до межі, але його наявність (особливо якщо це широкий пояс) може зробити вашу повноту в районі живота трохи менш помітною.

 
Не варто вибирати брюки і джинси із заниженою талією, так як такі речі призначені для худих жінок або жінок із спортивною фігурою. У разі ж, якщо у вас є повнота, такі речі тільки підкреслять ваш «недолік». Також не рекомендується носити сорочки з великими кишенями, светри з оборками, тісні бюстгальтери, светри і сорочки нижче стегон.

При виборі одягу керуйтеся не тільки цими порадами, а й власним смаком. Обов’язково приміряйте те, що купуєте або те, що знаходиться у вас в гардеробі, і оцінюйте, як різне поєднання речей впливає на візуальне сприйняття вашої фігури.