Як привести шкіру в тонус?

Наша шкіра свого роду монітор, який відображає внутрішній стан організму і показники здоров’я в цілому. Здорова, підтягнута шкіра обличчя, шиї, тіла в цілому може вважатися розкішшю в сучасному світі, де неправильне харчування, малорухливий спосіб життя негативно впливають на організм. Однак, при грамотному підході, можна добитися відмінних результатів.

1379866599_tonus-kozhi-1Навіть якщо у вас є пара-трійка зайвих кілограмів, хороший стан шкіри згладить цей недолік. Правило перше і найважливіше: здорове харчування. Написано чимало статей і книг, знято десятки сотень фільмів про те, як ми повинні харчуватися. Існують безліч різних дієт, раціонів, проте головне — це відчувати своє тіло і те, що підходить вам. Комусь необхідне спортивне харчування, хтось прихильник лікувального голодування. Єдиний спільний знаменник: раціон повинен бути збалансований і містити необхідні макро — і мікроелементи.

Варто  курсами пити риб’ячий жир — прекрасне джерело поліненасичених жирних кислот.

Відмінним засобом по праву вважається контрастний душ. Не у багатьох вистачає терпіння і витримки регулярно застосовувати його, проте ефективнішого засобу, укупі з масажем просто не знайти. Можна використовувати його систематично, курсами, поки не виробиться звичка.

Косметичні засоби, які заполонили прилавки магазинів, такі як антицелюлітні креми, маски, олії володіють лише тимчасовим ефектом, який зникає, як тільки припинити використовувати засіб. Що дійсно впливає на структуру шкіри так це обгортання. Різні рецепти для обгортання впливають на різні шари шкіри, викликаючи прилив крові і змінюючи текстуру епідермісу.

Фізичні вправи — заключний, але не менш важливий фактор. Легка гімнастика забезпечить роботу скелетної системи, м’язів, приведе в тонус шкіру, наситить її кров’ю, багатою киснем.