Як привчити дитину чистити зуби? Частина 2

При необхідності потрібно звернутися до професіоналів, які знають, як правильно вести себе з дитиною під час огляду на кріслі. Є клініки, які мають у своєму штаті стоматологів, які займаються тільки дітьми. Це означає, що за посмішку вашого вашої дитини відповідатиме професіонал, який знайде спільну мову з дитиною, при цьому зможе подивитися стан її зубів, дасть цінні поради, як малюкові, так і його мамі. Завдяки такому делікатному і лояльному підходу ніякого страху у малюка під час походу в клініку виникати не буде.

3-soveta-mamam-kak-priuchit-rebenka-chistit-zuby

 

Чого варто уникати?

 

Ні в якому разі не залякуйте малюка страшним стоматологом, який може зробити йому боляче. По-перше, дитина точно не захоче чистити зуби під цим приводом. По-друге, у майбутньому дитина буде боятися відвідувати стоматологічний кабінет.

Ні в якому разі не лайте дитину. Постарайтеся організувати процес чищення зубів так, щоб він став цікавим.

Не забувайте про контроль. Тільки так можна перевірити, чи дійсно дитина виконує свою обіцянку чистити зуби.

 
Не боюся стоматолога!

 
Пам’ятайте, що з ранніх років відвідуючи дитячого стоматолога з малюком, ви зможете привчити дитину не боятися цього лікаря. Перевірка буде вважатися нормальним явищами, а малюк не буде вириватися і втікати у випадку, якщо ви ведете його до лікаря.

Поясніть, як важливо, щоб зуби були здоровими і не хворіли. Тільки так можна досягти помітних результатів у профілактиці появи карієсу, а також хворих зубів у дітей.