Як привчити дітей до занять спортом?

Багато молодих сімей з дітьми націлені на активне, повне емоційних подій життя. Вони беруть участь в спортивних сімейних змаганнях, відправляються влітку в походи, взимку всі разом вибираються кататися на ковзанах, сноубордах.
caucasian-family-child-children-dad-daddy-daughters-father-fit-fitness-68283289

Якщо вам близький такий спосіб життя, але ви не знаєте, як умовити своїх дітей зайнятися спортом разом з вами, скористайтеся кількома порадами, які вам допоможуть об’єднати сім’ю.

Щоб залучити дітей підіть на деякі хитрощі. Купуйте дітям нові спортивні костюми, спеціальне похідне спорядження. Найкраще відправитися в магазин всім разом, щоб у дітвори була можливість підібрати речі на свій смак. Після покупки обновок діти легше погодяться відправитися з вами в похід або взяти участь в пробіжці. Повертаючись з прогулянки на лижах, ковзанах, розповідайте дітям, як ви добре провели час, як навколо було красиво і цікаво і як вам їх не вистачало. Якщо діти не поділяють вашу любов до лижів, ковзанів, нехай просто побігають в лісі, покатаються на санках, а влітку на велосипедах.

Можна також записатися в спортивний клуб, де проводяться змагання «Спортивна сім’я». У дітей просто не буде можливості підвести вас, а азарт, який з’явиться в процесі підготовки, допоможе вам згуртуватися і гідно виступити.