Як прискорити втрату ваги? Частина 2

Повільне харчування дозволить зробити так, що ви поглине набагато менші порції їжі, ніж коли-небудь раніше, і все ж голод буде задоволений.

 

imgЧистіть зуби кожного разу після прийому їжі

Перебільшення? Необов’язково, тому що чищення зубів після кожного прийому їжі може реально допомогти досягти більш швидких ефектів при втраті ваги. Зазвичай люди чистять зуби два рази в день: вранці і ввечері. Якщо ви будете чистити зуби після кожного прийому їжі, то збільшуєте шанси відмови від нездорових перекусів. Свіже дихання ефективно перешкоджає влаштовувати перекус печивом або чіпсами, тому що знову доведеться втрачати час на повторне чищення зубів.

Пересування на роботу на автомобілі і парковка на стоянці компанії не дає вашому тілу можливості влаштувати навіть найменшу фізичну активність. Якщо ви хочете схуднути швидко, то вам потрібно забезпечити для свого організму ще більшу кількість рухів. Тому варто залишити машину в декількох кварталах від офісу і пішки подолати подальший маршрут.

Пам’ятайте, що успіх при втраті ваги полягає, насамперед, у своєму власному підході. Не здавайтеся, якщо через декілька тижнів, вага буде залишатися на місці. Продовжуйте план втрати ваги, поступово зменшуючи кількість калорій і збільшуючи фізичну активність.