Як прискорити ріст вусів в домашніх умовах

Найкращий засіб для росту вусів і бороди — це здоровий спосіб життя. Так, за твердженням професора Рогаєва, відповідає за рослинність і її ріст фосфоліпазний ген lipase H, який бере участь у виробленні ліпідів, що впливають на стовбурові клітини, і відповідно на ріст волосся.
osen_2014_mujzskaya_modnaya_strijzka_2

Як показала практика, ріст бороди і вусів багато в чому залежить як від генетики, так і від захворювань — ендокринних, гастроентерологічних, а також захворювань самих цибулин або від надлишку, або нестачі мікроелементів.

Як прискорити ріст вусів і бороди?

Якщо з якоїсь причини волосся на обличчі не ростуте рівномірно або повільно, то потрібно переглянути харчування.

Можливо вам може не вистачати таких мікроелементів, як: цинк, калій, йод, кремній, кальцій, біотин і бета-каротин.

Також фахівці радять для поліпшення структури волосся і більш швидкого його росту вживати більше молочних продуктів — твердий сир, кисломолочний сир; овочі і фрукти, бажано в необробленому вигляді, а також різні горіхи і боби. Всі ці продукти багаті мікроелементами і мінералами, від яких безпосередньо залежить швидкість росту і густота вусів і бороди.

Якщо ви вирішили відрощувати вуса або бороду у весняний період, можна скористатися вітамінними комплексами, що містять всі необхідні елементи.

Крім правильного харчування і помірних фізичних навантажень, вам може допомогти масаж з використанням різних ефірних масел і їх сумішей. Таке поєднання допоможе забезпечити цибулини поживними речовинами, а сплячі розбудити. Існує і спеціальний крем для росту волосся, його застосовують і для вусів і бороди. Купити його можна в аптеках.

Як уповільнити ріст вусів?

Якщо у когось проблеми з недостатньо швидким ростом волосся на обличчі, то є й інша частина чоловіків — які думають, як би уповільнити ріст вусів і бороди. Жінки вирішують це питання кардинально — депіляція або епіляція значно уповільнюють ріст рослинності. Для чоловіків цей спосіб не підходить.

Однак існують спеціальні креми для уповільнення росту волосся після депіляції. Можна спробувати скористатися ними після гоління. На ринку, крім того, постійно з’являється нова продукція, створена, щоб допомогти впоратися з цією проблемою.