Як прикрасити будинок або квартиру до Нового року?

Погодьтеся, так приємно холодною зимовою ніччю загасити світло, запалити свічки, закутатися в теплий плед, взяти в руки чашку ароматного гарячого чаю і помріяти, відчути себе героєм новорічної казки, відчуваючи запах святкової хвої, помічаючи краєм ока загадкову гру відблисків на ялинкових кулях…

118759054_UZKxvV5IСподобалося? Тоді включаємо свою фантазію і вперед! Насамперед необхідно створити атмосферу зими, від якої ми і будемо кутатися в плед.

У якості «зимових спецефектів» ми візьмемо всім відомий штучний сніг, картон або найтонший пінопласт (відмінно підходить стельова плитка), кнопки, канцелярський ніж, циганську голку або шило і волосінь. Вирізаними з паперу сніжинками, приклеєними на скла сьогодні нікого не здивуєш. А ось об’ємними сніжинками, які літають в повітрі, може похвалитися не кожен. Для цього необхідно ретельно продумати форму зимових пухнастиків, намалювати їх на папері. Це захоплююче заняття може забрати не одну годину, особливо, якщо у Вас є маленькі діти, які з радістю пофантазують на цю тему. Звичайно, створити конструктор для об’ємної сніжинки під силу не кожному, проте, обов’язково знайдуться умільці з просторовим мисленням, які запросто визначать, що вся справа в надсічках в центрі сніжинки, з допомогою яких можуть з’єднуватися її деталі. Це вже, знову-таки, справа смаку.

Далі слід обвести контури придуманих Вами сніжинок на картоні або пінопласті і, звичайно ж, вирізати за допомогою канцелярського ножа. Поєднавши воєдино всі деталі, якщо такі є, необхідно визначити, яка частина буде верхньою і проколоти її голкою або шилом.

Наступним етапом є визначення траєкторії падіння сніжинок. А саме натягування своєрідної павутинки під стелею. Для цього озброюємося кнопками і волосінню і стаємо верхолазами. Базою фіксації волосіні може бути все, що завгодно, в тому числі і стеля, шафи, карнизи, люстри, бра і т. д. На початку зав’язуємо невеликий вузлик з волосіні, надягаємо на кнопку і приколює у вихідній точці (або ж зав’язуємо вузлик, приміром, на люстрі). Потім натягуємо волосінь в довільному, потрібному Вам порядку, закріплюючи її кнопками або петлями на стійких об’єктах, перерахованих раніше. Слід невпинно стежити за натягом, тому що надалі ми повісимо на цю волосінь наші сніжинки, і незважаючи на легкість вихідних матеріалів, павутинка з волосіні може провиснути.

Коли павутинка під стелею готова можна побризкати сніжинки штучним снігом і починати кріпити за допомогою петель з волосіні до заготовленої павутинки. Оригінальніше і природніше виглядають сніжинки, розвішані на різній довжині в хаотичному порядку.

Ну ось! Зимовий інтер’єр готовий! Вимикайте світло і насолоджуйтеся падаючими сніжинками при світлі свічок, в домашньому теплі і затишку.