Як приймати ванну з користю для здоров’я

Якщо ви думаєте, що люди купаються тільки для того, щоб на тілі не було пилу і інших забруднень, то ви сильно помиляєтеся. Ванна чудово тонізує або, навпаки, заспокоює нервову систему, знімає втому, надає вам впевненість. Тобто вона має не тільки гігієнічний, але і хороший психологічний ефект. До того ж ванни допомагають розслабитися і зняти напругу, що дуже потрібно після важкого робочого дня. Навіть йоги особливу увагу приділяли розслабленню м’язів, оскільки зажим не дозволяє енергії циркулювати по каналах організму, що з часом може вилитися в серйозні зміни в організмі.

 

 

Ванни застосовують для оздоровлення організму. До таких ванн відносяться: вуглекислі, сірководневі, радонові. Радонові ванни мають знеболюючий ефект, підвищують обмін речовин, а також розслаблюють і заспокоюють.

 

 

42775_or

Ванни сприятливо відображаються на стані організму і сприяють його омолодженню, якщо, звичайно, ви будете правильно їх застосовувати, виконуючи всі медичні приписи. Ефект від даних процедур пояснюється тим, що вода впливає на найбільший орган — шкіру, яка має тісний зв’язок з усім внутрішнім світом. В результаті цього біологічно активні зони виходять по всьому тілу. Кращим супутником водних процедур є масаж.

 

 

Не дарма у різних народів є свої традиції водних процедур, спрямовані на збереження здоров’я. Це і фінська сауна, і ескімоська ванна, англійська холодна ванна, східна лазня Амам, французька ванна, японська лазня, шотландський душ, російська парова лазня.

 

 

Гаряча вода набагато ефективніша в плані гігієни (краще змиває пил), видаляє з тіла омертвілі клітини шкіри. Але як би там не було, вода повинна бути не дуже холодною, і не дуже гарячою. Надто гарячі ванни і лазні приймають для  схуднення, але вони категорично протипоказані людям, у яких хворе серце.

 

 

Наостанок варто сказати, що ванну краще приймати не вранці, а ввечері, оскільки вона заспокоює, знімає втому і готує організм до сну.