Як придбати автомобіль?

30% українських сімей мають автомобіль. І з кожним роком ця кількість зростає. Причина зростання покупки автомобілів полягає в тому, що він все більше стає засобом пересування, а не розкішшю.

CarOnCompany1Який автомобіль краще купувати, новий або старий, визначається тільки наявністю грошових коштів. Якщо вони дозволяють купити новий автомобіль, значить, потрібно купувати автомобіль з конвеєра.

Основна проблема з новим автомобілем — це його правильна обкатка. Якщо покупець нового автомобіля строго дотримувався інструкції по обкатці, значить, йому забезпечене безпроблемне користування машиною протягом найближчих 3 років.

Тому основний обов’язок власника нового автомобіля — уважно вивчити інструкцію, що додається, особливо, розділ обкатки і строго слідувати її вимогам.

Купівля вживаного автомобіля створює його власнику значно більше проблем, наприклад техогляд, або ж швидка поломка генератора, ремонт якого можна замовити на сайті autoremont-lb. Єдина перевага уживаного автомобіля від нового — його більш низька ціна. В іншому автомобіль з пробігом має тільки мінуси.

Для того щоб покупка уживаного автомобіля принесла мінімум витрат, покупець повинен дотримуватися наступних порад:

По-перше, визначитися, яку марку машини можна собі дозволити. Купувати автомобіль потрібно з максимально можливим мінімумом пробігу.

По-друге, купувати автомобіль потрібно їхати з людиною, яка добре знає марку, яку ви плануєте купити.

Перед покупкою, потрібно провести ретельний його огляд. Особливу увагу потрібно приділити стану кузова, як основного елемента конструкції автомобіля.

Обов’язково зробити контрольну пробіжку на автомобілі з максимально можливою швидкістю. На високій швидкості більш явно проявляються приховані від очей, вади автомобіля.

Записати зі слів колишнього господаря, яким маслом і якою гальмівною рідиною заправлений автомобіль. Незайвим буде перевірити наявність до автомобіля інструкції по його експлуатації і обов’язково потрібно уточнити, з якої причини продається машина.

Купивши автомобіль і зареєструвавши його, потрібно відправити його на огляд фахівців автомайстерні, які проведуть кваліфіковану діагностику автомобіля і нададуть допомогу в усуненні виявлених недоліків.

Дотримання цих правил допоможуть покупцеві вживаного автомобіля уникнути значних матеріальних витрат в період експлуатації автомобіля.