Як прибрати живіт після пологів?

Деякі жінки різко худнуть після пологів, стають навіть стрункішими, ніж були до, не докладаючи при цьому ніяких особливих зусиль. Але як бути тим, хто не потрапив у це щасливе число? Боротьба із зайвою вагою після пологів ускладнюється тим, що мамі, яка годує грудьми не можна сідати на сувору дієту, як ви робили це раніше.

uzn_1433926951Боротися із зайвою вагою складніше тим, хто набрав більше 20 кг під час вагітності, тому як незначна надбавка у вазі зазвичай зникає сама протягом півроку.

Але якщо вага міцно влаштувався на вашому тілі і не бажає його залишати?

По-перше, потрібно визначити причину.

Як правило, жінки, народивши дитину, ведуть менш рухливий спосіб життя, ніж до вагітності. По-друге, ті, хто звик їсти «за двох» під час вагітності, іноді не можу розлучитися з цією звичкою навіть після пологів. Цілком природно, що дитина забирає багато часу, і у мами просто немає можливості зайнятися собою, як раніше. Деякі мами пробують або доїдають за дітьми дитячі суміші, пюре, соки. Всі ці продукти містять прості вуглеводи, які швидко засвоюються організмом і дуже калорійні. Тому, пробуючи навіть у невеликих кількостях, ви вже отримуєте значну дозу калорій свого щоденного раціону, потрібно дотримуватися правильного харчування після пологів.

І найнеприємніша з усіх причин — це спадковість.
Самий правильний спосіб, з якого слід почати схуднення — це фізичні вправи: біг вранці, гімнастика на килимку перед дзеркалом, вправи з обручем. Навіть звичайна ходьба дає хороші результати. Робіть що завгодно, але рухайтеся, використовуючи для цього будь-яку вільну хвилину.

Годуюча мама обмежена у виборі продуктів, але і з дозволених до вживання страв можна скласти збалансоване й корисне меню. Головне намагайтеся не переїдати, навіть якщо того вимагає апетит.

Застосовувати більш суворі дієти можна тільки після припинення годування груддю. Але не всім вони легко даються, і іноді після жорсткого обмеження настає зрив, і тільки що втрачені кілограми повертаються на місце.

Якщо подібні експерименти з схудненням вам ніколи раніше не вдавалися, спробуйте, змінити режим харчування. Замініть частину м’ясних страв рибою, дуже корисна морська капуста, замінюйте солодкі десерти фруктами, а макарони і картопляні гарніри овочевими сумішами.

Намагайтеся уникати стресів, адже хвилювання тільки уповільнює обмінний процес і гальмує втрату ваги.