Як прибрати жир зі стегон?

Бажаючі швидко прибрати жир зі стегон повинні пам’ятати, що область стегон є проблемною зоною, тому доведеться неабияк потрудитися, перш ніж результат вправ з’явиться, а жир зі стегон зникне.

 

 

Багато домагаються результатів за допомогою присідань з обтяженнями. Це по своїй суті дуже ефективні і якісні вправи. Як обтяження використовуються маленькі гантелі або навіть невелика штанга.

2253b37f20c6d23b122495f1c73dc49b

 

 

І за допомогою подібних тренувань жир буде поступово сходити, але, на жаль, з жіночих стегон він буде зникати дуже складно. Тому треба підключити ще до комплексу справ додаткові зусилля. До них відноситься відмова від шкідливих смакових пристрастей.

 

 

Прибрати жир зі стегон за тиждень

 

 

Але є і швидкі способи прибрати жир зі стегон. Що можна сказати про ліпоксацію, застосовувану для швидкої ліквідації жирових відкладень в цій області? По-перше, це досить небезпечна процедура. По-друге, вправи і різні фізичні навантаження впораються з проблемою набагато ефективніше. До плюсів ліпоксаціі можна віднести отримання швидкого результату.

 

 

Але тим не менше, щоб закріпити результати операції, фахівці радять виключити з раціону:

 

 

булочки;

 

 

тістечка;

 

 

торти;

 

 

смажене і копчене м’ясо;

 

 

цукерки;

 

 

напівфабрикати.

 

 

Є безліч дієт, в тому числі японська дієта, яка реально допоможе прибрати зайві кілограми з стегон, але до дієт треба ставитися з обережністю, тому що потім вага починає повертатися.

 

 

Трапляється часом, що жінка не має можливості за станом здоров’я займатися вправами з обтяженнями, а тим більше бігати або плавати, щоб швидко прибрати целюліт з стегон. Що ж, залишається в цьому випадку альтернативний варіант у вигляді курсу спеціального масажу. Він, без сумніву, здатний швидко прибрати целюліт з стегон. Замість відвідин масажного салону можна зайнятися самомасажем, який також допоможе трохи прибрати стегна.