Як прибрати жир з живота і боків?

Кожна жінка прагне бути стрункою, красивою і чарівною. Для цього вона приховує недоліки і підкреслює переваги. Однак під час пляжного сезону приховати жирок і зайву вагу досить складно. Тому замислюватися як прибрати жир з боків необхідно, задовго до літа.

 

uprazhneniya-dlya-bokovВирішуючи прибрати жир з живота і боків, головне вибрати для себе оптимальний варіант вправ і поєднувати їх з правильним харчуванням.

Деякі дівчата чомусь вважають, що якщо щоденно качати  прес, то можна позбавитися від жиру. Однак вони помиляються, оскільки кожен професійний тренер, який знає як прибрати жир з живота і боків, скаже, що така вправа для пресу допоможе створити рельєф, а також зробити вигляд животика більш спортивним і привабливим. Однак такі вправи зовсім не рятують від жиру.

Спеціальні вправи 

Тому для кожного, хто не розуміє як прибрати жир з боків і живота вдома, ми опишемо спеціальні вправи, які спрямовані не на зміцнення м’язів, а на спалювання підшкірного жиру. Як відомо, розщепленню жирів сприяє достатня кількість кисню. Тому вправи слід починати з виконання дихальної гімнастики. Діафрагмове дихання розжене кисень по всіх клітинках організму і тканин, а нескладні статичні пози і рухи допоможуть надлишку жиру назавжди покинути область живота.

Для початку слід лягти на спину, покласти плечі і голову на подушку, з допомогою зусилля м’язів черевного преса втягнути в себе живіт, затриматися в цьому стані і розслабитися. Повторити рух п’ять разів, дихаючи довільно.

Для виконання наступної вправи слід зігнути праву ногу і підтягнути коліно до лівого плеча. Таку ж вправу слід виконати з іншою ногою. Повторюємо вправу десять разів і дихаємо при цьому довільно.

Потім слід лягти на підлогу, поставити руки за голову, зігнути ноги і поставити стопи на невелику лавку. Не змінюючи позицію ніг, відриваємо від підлоги голову, опускаємо на груди підборіддя, піднімаємося, відкриваємо лопатки від підлоги і одночасно скорочуємо м’язи живота. Утримуємо цю позицію як можна довше. Якщо не забувати виконувати дані вправи, то тонка талія в домашніх умовах вам гарантована.