Як прибрати темні кола під очима? Частина 4

А ось щовечірній масаж дуже корисний. Проводиться масаж дві-три хвилини подушечками пальців, злегка натискаючи, в такий спосіб: від скроні по лінії нижньої повіки до перенісся, не розтягуючи шкіру.kak-ubrat-temnye-krugi-pod-glazami-v-domashnih-uslovijah

Застосування спеціальних гелів і кремів для шкіри навколо очей передбачає, що ніжна шкіра не здатна засвоїти велику кількість крему, що також призводить до темних кіл. З огляду на персональні, генетично обумовлені особливості (наприклад, близьке розташування капілярів, дуже тонкий жировий шар або пігментація) темні кола можуть бути під очима завжди. З цим можна впоратися в умовах салону шляхом проведення таких процедур, як: лімфодренаж, точковий масаж, лазерна корекція та інше.

І останнє. Однією з найбільш серйозних причин виникнення темних кіл під очима є хронічні захворювання внутрішніх органів. Фахівці по самому відтінку розуміють, який орган проблематичний.

Так, жовтий відтінок відповідає захворюванням печінки і жовчного міхура, синій говорить про проблеми з серцево-судинною системою, бурий відтінок свідчить про захворювання нирок. У таких випадках мова йде про комплексне лікування, а не про якісь косметичні засоби.

Якщо з профілактикою ви запізнилися, рекомендуємо вам звернутися до пластичного хірурга, який вам розповість що таке «блефаропластика».