Як прибрати темні кола під очима? Частина 3

Зараз все частіше причиною темних кіл під очима стає їх втому через тривале сидіння перед комп’ютером або телевізором. Тому, потрібно кожні півгодини відволікатися від екрану, проводити елементарну гімнастику для очей (не повертаючи голову, обвести навколо поглядом, повільно вести очима зліва направо, вгору вниз, потім навпаки). Можна також заплющити очі і натиснути вказівними пальцями на внутрішні куточки очей, подивитися вдалину, у вікно. Увечері допоможе втомленим очам контрастне вмивання.
black_eye

Однак, вода не повинна бути дуже холодною або гарячою. Таку процедуру для відновлення нормального кровообігу і тонусу судин потрібно повторити десять разів. Допомагають в цьому випадку і контрастні примочки, змочені поперемінно в гарячому і холодному відварі трав. Тільки закінчити процедуру варто холодним тампоном.

На шкіру навколо очей руйнівно впливають як куріння, так і прийом алкоголю. У людей, які зловживають алкогольними напоями очі, практично, ховаються за набряклими повіками. Хронічні подібні стани призводять до того, що маски і креми вже не можуть допомогти.

До темних кіл може привести неправильний догляд за шкірою навколо очей. Не потрібно забувати про те, що дешева декоративна косметика дуже часто дає алергічну реакцію. У зв’язку з цим не зайвим буде нагадати, що перед сном необхідно в обов’язковому порядку видалити макіяж. При видаленні макіяжу не потрібно терти і розтягувати шкіру навколо очей.