Як прибрати темні кола під очима? Частина 2

Другою причиною появи темних кіл може служити перевтома, а також синдром хронічної втоми, який може виникнути навіть за умови сну нормальної тривалості. Якщо робочий день надто насичений і проблем накопичилося занадто багато, то все починає доводити до істеричного стану, що і можна спостерігати у вигляді темних кіл навколо очей. В даному випадку потрібно зупинитися і просто відпустити ситуацію, розслабитися. Стрес можна зняти прогулянками на свіжому повітрі, заспокійливою ванною та музикою.

4-6

Існує і ряд компресів для очей. Наприклад: потрібно змочити ватні диски в кип’яченому молоці і покласти їх на очі на 15 хвилин, потім треба змити все холодною водою. Також допомагає кашка, що складається з натертого свіжого огірка, дрібно нарізаної петрушки і однієї столової ложки сметани. Тримати таку кашку на очах потрібно 10 хвилин, а потім змити її теплою водою.

Наступна причина виникнення темних кіл під очима: неправильне харчування (надмірне захоплення смаженою, копченою та гострою їжею) і нестача вітамінів. Все це вкрай негативно відбивається на шкірі навколо очей.

До слова, якщо людина дуже любить солону і гостру їжу, це може свідчити про порушення водно-сольового обміну в її організмі. Накопичена рідина виявляється, якраз, в «мішках» під очима.

До такого ж ефекту призводять чаювання на ніч. Іноді кола під очима можуть вказати на брак в організмі заліза (анемія), вітамінів С і А.