Як прибрати темні кола під очима? Частина 1

Темні кола під очима є одним з найпоширеніших варіантів для того, щоб зіпсувати настрій будь-якій жінці. Боротися з ними, звичайно ж, можна.

18b3eec138b58d1d510a4c962dc99425

Наприклад, непогано справляється з цим пластична хірургія. Не варто думати, що вона призначена тільки для омолодження і корекції вух або носа. Віддамо їй належне — вона непогано справляється з такою проблемою, як синці під очима або опущення повік.

Але краще зайнятися, як то кажуть, профілактикою даної проблеми.

Отже, основні причини виникнення темних кіл під очима. На перше місце можна поставити нестачу сну. Як відомо, людині для нормального відпочинку необхідно повноцінно спати сім-вісім годин. При цьому, найкращим сном («сон для краси») служить сон до дванадцятої години ночі.

Якщо все ж кола під очима з’явилися саме через цю причину, то є кілька способів боротьби з ними. Наприклад: потрібно натерти сиру картоплю, змішати дві чайні ложки цієї маси з однією чайною ложкою рослинної олії і накласти отриману суміш на 20-25 хвилин. Потім змити маску міцною заваркою зеленого або чорного чаю. Крім того, може допомогти і спеціальний косметичний лід, який найкраще приготувати з чайної заварки, або з настоїв квіток ромашки, шавлії і волошки, або із зелені кропу та петрушки (1 столова ложка зелені на 1 склянку окропу).