Як прибрати розтяжки після пологів?

Народження дитини, мабуть, найважливіша подія в житті кожної жінки. Але ця подія практично завжди супроводжується питанням, як прибрати розтяжки після пологів? Розтяжки неминучі, особливо якщо за шкірою не було належного догляду. Перш за все, варто трохи заглибитися в саму проблему виникнення такого подаруночка долі. Зазвичай розтяжки це наслідки активного гормонального сплеску в організмі. Вагітність це один з моментів такого сплеску, в цей період а організмі жінки спостерігаються різні зміни, що провокують руйнування клітин еластину, який безпосередньо відповідає за пружність і еластичність шкіри. Внаслідок цього відбуваються розтяжки.

kak_ubrat_rastyazhki_posle_rodovУ період вагітності розтяжки з’являються так швидко, що багато хто з нас навіть не встигають отямитися, як весь живіт, груди і стегна буквально пошматовані цими неприємними ліловими смужками. Тих, хто жодного разу, навіть в віддаленості не стикався з цим явищем, навряд чи хвилює питання, як прибрати розтяжки після пологів? Але для багатьох, хто не з чуток зіткнувся з цією проблемою, це питання досить актуальне. І по можливості я постараюся на нього відповісти. Для того щоб не вводити нікого в оману, скажу відразу, розтяжки прибрати досить складно, і якщо це трапляється, то це справжня перемога.

Існує безліч засобів, для боротьби з цим дефектом шкіри, але тих які дають дійсно позитивні результати не так вже й багато. І в більшості своїй багато з цих засобів можна приготувати в домашніх умовах. Як прибрати розтяжки після пологів, не вдаючись до пластики? Будь-яке лікування робить розтяжки менш помітними, ефект будь-якого лікування буде більш вражаючим, якщо не відкладати лікування в довгий ящик. Розтяжки більш піддатливі, коли вони ще не змінили свій первісний колір.

Прибрати розтяжки можна за допомогою лазерної шліфовки, це досить ефективний метод. Мінусом такого лікування є його ціна.

Так само, напевно, кожен чув про такий засіб як муміє, це воістину чудотворний засіб, який здатний боротися навіть із застарілими розтяжками.

Ви можете приготувати крем з муміє вдома і вельми успішно його застосовувати. Для цього потрібно взяти сто грам дитячого крему і додати два грами муміє, все змішати і змащувати уражені місця перед сном, після проведення водних процедур. За бажанням можна урізноманітнити цю суміш ефірними оліями лаванди і троянди. До речі ці олії теж застосовують для боротьби з розтяжками. Такий крем можна зберігати в холодильнику.

Приймайте ванни з морською сіллю, робіть обгортання морськими водоростями і позитивний результат не змусить себе чекати. Головне робити такі процедури потрібно регулярно. І запасіться терпіння позбутися розтяжок це справа не одного дня.