Як правильно вибрати фарбу для волосся?

Якщо жінку з яких-небудь причин не влаштовує її натуральний колір волосся, вона зможе зробити його без особливих зусиль таким, яким сама забажає.

1122953Фарб для волосся випускають більше ніж достатньо. Існують як хімічні, так і натуральные краски для волос. Вони дають можливість змінити колір волосся кардинальним чином, просто зафарбувавши сивину або трохи яскравішим зробити відтінок вашого волосся. Але щоб ви не були засмучені результатом, важливо знати, як правильно вибрати фарбу для волосся.

У магазинах нам пропонують фарби трьох різновидів — хімічні барвники, фізичні і натуральні. Що стосується барвників натуральних, до них відносяться хна і басма. І те й інше — це порошок, що видобувається з рослин, багатих ефірними оліями і дубильними речовинами. Такий склад дозволяє не тільки пофарбувати волосся, але і зміцнити коріння. Якщо ви пофарбувати хною світле волосся, ви отримаєте яскраво-рудий відтінок, якщо темне — відтінок буде мідно-каштановий. Що стосується басми, її використовують у поєднанні з хною. Якщо не дотримуватися цього правила, волосся буде мати синьо-зелений відтінок.

Хімічні барвники дозволяють вибрати будь-який відтінок. Такі фарби діють на основі реакції пероксиду водню і органічних сполук різних металів. Найбільш популярні крем-фарби, які взагалі не розтікаються. Крім того, вони чудово фарбують сивину.

Фізичні фарби не вступають з кератином волосся в реакцію, тому швидко змиваються. Ними неможливо повністю зафарбувати сивину або радикально змінити колір волосся. Волоссю можна надати будь-який відтінок. До фізичних фарб відносяться пінки для волосся, шампуні та бальзами.

При виборі фарби для волосся важливо визначитися, який ви хочете отримати результат. Якщо ви хочете кардинально змінити колір волосся, використовуйте хімічні фарби. А якщо ваша мета — надання волоссю певного відтінку, застосовуйте спеціальні пінки, бальзами і шампуні.