Як правильно зробити масаж чоловікові?

В першу чергу слід визначитися, як ти саме будеш робити масаж. Відразу хочеться сказати, що слід виключити м’які поверхні, тому що масаж робити на таких буде не те що проблематично, а й незручно для самого чоловіка.

5854_1_338c79e128ce1e72bc41eb582e909181Найпростіші рухи

Секрет масажу — не в якихось хитрих нюансах, яким навчаються в спецшколах, а в простих рухах. Саме вони здатні найбільше принести задоволення. І жінка, яка знає, як правильно зробити масаж чоловікові, скаже вам те ж саме.

Існує масаж шиї, рук, ніг, спини та інший. Зрозуміло, ти навряд чи почнеш робити коханій людині масаж від остеохондрозу. Однак деякі прийоми необхідно взяти на замітку з цього комплексу, так як вони можуть стати в нагоді. Таким чином, задоволення буде більше.

Масаж може бути:

— розслаблюючим;

— тонізуючим;

— еротичним;

— лікувальним.

Для здорової людини, швидше за все, буде приємно отримати перший і третій вид масажу. Щоб дізнатися, як правильно зробити масаж чоловікові, ви можете запитати у нього, що він найбільше любить. Це допоможе дати йому незабутні враження і дивовижне розслаблення.

Якщо ти зупинила свій вибір на масажі еротичному, то тобі потрібно розуміти, як правильно зробити масаж чоловікові таким чином, щоб сексуальна енергія його активізувалася. Тут пустити в хід можна не тільки руки, але і губи, погладжуючи шкіру чоловіка м’якими шматочками шовку або хутра. Такі дотики не залишать його байдужим, повір.

Крім того, можна використовувати ароматичні палички. Деякі з них збуджують, в інші навпаки, напружують свідомість і тіло. Буде краще застосувати апельсинові і ванільні олії — вони сприяють дивовижному розслабленню.

Також можна поставити аромолампу — ефект буде ще більш сильним.