Як правильно харчуватися, щоб не розшаровувались нігті на ногах?

Напевно багато жінок помітили одну особливість: у них навесні не тільки на руках нігті розшаровуються, а й на ногах. Пов’язано таке явище, природно, з браком вітамінів, однак ніхто не забороняє заповнювати їх недолік природним шляхом. Правильне харчування має стати звичкою, а не обов’язком, тоді і проблем з нігтьовою пластиною не буде.

french_pedicureЗвичайно, педикюр — це вихід, причому грамотний і своєчасний, але поки до салону краси доберешся, літо настане, а там дачні роботи почнуться — і доведеться свою мрію — похід до майстра знову відкладати на невизначений час. Але і на дачі можна влаштувати собі вітамінно-приймальні дні, тим більше, що під рукою будуть ті представники овочів, фруктів і ягід, без яких сучасна жінка ще не розучилася обходитися.

Сільська місцевість тим і хороша, що можна купити молоко прямо з-під корови. Але не воно повинно вас цікавити, а сир, який ви самі і приготуєте, змішавши і підігрівши трохи кислого продукту і свіжого. Сироватка, що залишиться після варіння — ідеальний засіб для п’ят, так що без домашнього педикюру своїми руками ви точно не залишитеся, якщо будете щовечора опускати ноги в розчин, куди треба додати чайну ложку питної соди.

Морква, селера і ревінь зі щавлем — це вітаміни групи А і мікроелементи для регенерації клітин епідермісу. Не хочете мати потріскані п’яти — їжте ревінь прямо з грядки, очистивши від шкірки товсті стовбури. До речі, з вітаміном А у вас і шкіра стане еластичнішою.

Риба з озера — теж продукт першої необхідності для тих, хто стежить за ногами, так що більше рибки — більше фосфору, а овочі природного фіолетового кольору, наприклад, баклажани, допоможуть впоратися з нігтями на ногах, які постійно ламаються.