Як правильно використовувати магнолію в ландшафтному дизайні?

Магнолії завжди будуть дуже виграшно виглядати в ландшафтному дизайні будь-якої прибудинкової ділянки. Вона прекрасно підходить для акцентування окремих куточків садової території. Але все не так просто, як здається на перший погляд, і в особливостях рослини все ж потрібно хоч трохи розбиратися, перш ніж висаджувати її повсюдно.

Magnolia_soulangeana_2 (1)Магнолія висока відрізняється особливо величною красою за рахунок свого чудового цвітіння. Вона може стати центральною фігурою абсолютно будь-якої, навіть самої мудрої ландшафтної задумки. Єдиним моментом, який необхідно завжди враховувати, коли мова йде про магнолію, є її потреба в значній території. Тому якщо ваша садова ділянка малувата, то не варто навіть пробувати розводити магнолію — нічого, крім засмучення, ви в результаті не отримаєте. Є ще один важливий момент: морози згубні для магнолій. Придбати саджанці магнолії можна тут https://florium.ua/ru/magnolia/ дуже вигідно.

Один з її видів —  магнолія кобус — у міру зростання може досягти шестиметрової висоти і триметрового розмаху крони. Тому відстань між магнолією і будинком повинна становити не менше п’яти метрів, а від інших дерев — мінімум сім метрів. Хоча деяким великим видам магнолій непогано живеться і біля стін будівлі. Яскравим прикладом можна назвати магнолію великолисту. Її висота в зрілому віці досягає приблизно чотирьох з половиною метрів, а період цвітіння, розпочавшись ще в липні, триває до вересня. Цвітіння даного виду має кремовий колір і відрізняється підвищеною пухнастістю. А коли приходить зима, на голову власників магнолії звалюється нова турбота — зайці, які обожнюють ласувати корою рослини. Так що піклуватися про превентивні заходи слід в будь-якому випадку.

В першу чергу, потрібно придбати дротяну сітку, якою і обгортається простір навколо стовбура рослини. Сітку, в принципі, цілком можна замінити на розрізану уздовж пластикову пляшку — ефект буде не гіршим, просто доведеться витратити трохи більше часу.

Навесні необхідно обов’язково підгодовувати рослину, щоб вона радувала вас, всю вашу сім’ю і гостей вашого саду своєю витонченою ніжністю. Протягом першого року життя рослину краще зміцнювати кілочками, акуратно їх підв’язуючи. Що стосується добрив, відмінно підійде звичайний листовий перегній або ж перепрілий компост. Добрива вносяться щорічно.