Як правильно відростити бакенбарди

Бакенбарди у чоловіка, є такою ж окрасою, як і борода. У моду вони увійшли в XVIII столітті. Бакенбардами, або інакше баками, називають рослинність уздовж обличчя, яка з’єднується з волоссям на скронях.
По суті, баки виглядають як продовження волосся голови в скроневій частині. Носяться бакенбарди, як з бородою, так і на гладковибритому обличчі, ще один варіант — бакенбарди та вуса.

Варіантів оформлення баків може бути безліч — від довгих до підборіддя, до зовсім коротких. Тут вже справа вашої фантазії і смаку.

Як відростити бакенбарди?

Щоб відростити красиві бакенбарди для початку потрібно перестати голитися. Вам знадобиться кілька тижнів для вирощування достатньої кількості волосся на обличчі, з якого потім і будуть оформлені баки.

Якщо ж у вас не ростуть бакенбарди або ростуть, але повільно, скористайтеся спеціальними засобами для стимулювання росту волосся на обличчі.

Після того, коли волосся виросте достатньо, можна приступити до формування баків. Для початку збрийте всю рослинність на щоках.

Залиште ширину бакенбардів більшу, ніж ви планували, а потім поступово зменшуйте їх довжину і ширину до досягнення потрібного результату.

Останній етап — це стрижка баків, скористайтеся тримером або ножицями, щоб надати необхідну довжину волоссю і прибрати неслухняні волоски.

Які бувають види бакенбардів?

Існують безліч видів бакенбардів: короткі, середні, довгі.

Є й ті, які у всіх на слуху:

Суворовські — тонкі бакенбарди, з’єднані з тонкими вусами.

souvarov

Франц Йосип — пишні і довгі бакенбарди, з’єднані з довгими і пишними вусами.

franz-iosiv

Friendly Mutton Chops — бакенбарди, що закривають більшу частину обличчя, носяться з невеликими вусами.

Friendly-Mutton-Chops-
Стандартні баки — можуть бути будь-якої довжини, але збривати їх потрібно під кутом 45 градусів.

standart_baki

Вітрило — ще один вид широких бакенбардів, які носяться з вусами.
parus

Як доглядати за бакенбардами?

Як же красиво оформити бакенбарди, щоб завжди виглядати стильно і доглянуто?

По-перше, їх потрібно часто мити з шампунем і прочісувати дрібним гребінцем.

По-друге,  потрібно завжди начисто вибривати обличчя. Щетина і баки — не завжди виглядають красиво.

Хоча б раз на тиждень підрівнюйте баки за допомогою тримера або ножиць. Щоб волосся на баках було блискучим і здоровим іноді користуйтеся спеціальними оліями для поліпшення росту волосся і додання йому здорового вигляду.