Як правильно вибрати золоті сережки?

Раніше золоті сережки асоціювалися з дорослою і статусною жінкою, так як мали дуже консервативний дизайн і коштували дорого. Але ювелірна промисловість не стоїть на місці, і зараз настільки розвинена, що кожна дівчина зможе підібрати собі прикраси на свій смак і гаманець.

fc452465-225a-11e1-b0e5-003048dad40fЯкщо ви задумалися про покупку прикраси, але точно не знаєте, чого хочете, постарайтеся слідувати декільком порадам:

Перше, на що варто орієнтуватися при виборі — це форма обличчя. Якщо у вас витончені риси обличчя і високі вилиці — вам піде будь-яка форма сережок, в тому числі, і кругла. Якщо ви володарка обличчя в формі трикутника, то вам підуть овальні або сережки розширені донизу. Кругле личко найкраще прикрасити звисаючими довгими сережками. Власницям овального обличчя підійде будь-яка форма.
Визначтеся зі своїм кольоротипу. Дівчатам літнього та зимового типу дуже йде біле золото. Представницям «осені» буде до лиця класичне жовте золото. А дівчину типу «весна» прикрасить рожеве золото.
При виборі каміння орієнтуйтеся на колір очей. Золоті сережки з малахітом, смарагдами, темними агатами підійдуть зеленооким дівчатам. Власницям блакитних і сірих очей краще зупинитися на сережках зі світлими і блакитними камінням, наприклад, лазуриті. Карооким підійдуть рубіни і гранати.
Крім цього, потрібно звернути увагу на замок. Адже саме через погані замки з ненадійною конструкцією найчастіше губляться ювелірні прикраси. Втратити біжутерію прикро, а ось золоті сережки буде дуже прикро. Найнадійнішими вважаються сережки з «англійським» замком.
Ну і, звичайно, будь-якій представниці прекрасної статі незалежно від її кольоротипу, форми обличчя або кольору очей, підійдуть золоті сережки з діамантами.

При виборі таких сережок слід враховувати кілька параметрів:

Розмір каменю. Великі діаманти завжди супроводжуються сертифікатами, що підтверджують їхню справжність і чистоту.

Колір. Незважаючи на те що ми звикли до прозорих діамантів, найбільш цінними вважаються кольорові камені — рубінові, чорні і лілові.

Огранювання. Найбільш затребуваною вважається кругла форма діамантів. Саме вона дозволяє передати гру світла в гранях діаманта.

Купуючи золоті сережки, слід також враховувати колірну гамму вашого гардеробу і доречність їхнього дизайну в поєднанні з вашим стилем одягу. І, звичайно, при формуванні образу потрібно дотримуватися гармонії. Якщо ви вибрали великі золоті сережки, не варто надягати їх з масивним намистом, залиште щось одне. Ну а маленькі золоті сережки підійдуть до будь-якого образу.