Як правильно вибрати жіночу сумочку?

Чорна або червона? Велика або маленька? Під взуття? Під плаття? Модна або практична? Просто голова обертом від кількості питань і маси рад провідних фахівців. Ми не будемо тут вдаватися в модні тенденції цього сезону, розглядати новинки або рекламувати бренди, а просто дамо кілька корисних порад. Прислухатися чи ні до них — вирішувати Вам.

Для початку пропонуємо вам визначитися з вибором гардероба. Так, саме з нього, вважайте це половина успіху у виборі такого аксесуару як жіноча сумочка. І нехай говорять, що зараз модно змішання стилів, химерність і неординарність ідей, але погодьтеся, прийти в ресторан в сукні і з рюкзаком або спортивною сумкою — смішно. Але якщо ви хочете щоб вас помітили — то це сто відсотковий прийом, правда, що при цьому про вас будуть думати і говорити — не важливо. Отже, якщо ви визначилися зі стилем одягу, то постарайтеся, щоб стиль сумочки йому відповідав.

А на сайті http://anybag.ua ви можете вибрати якісні та стильні сумки за вигідними цінами.

_faily_(17)_146807314910Наступним кроком буде вибір розміру і форми сумки. І тут розмір дійсно має значення. Мало того, що вона повинна вміщувати всі життєво необхідні на день речі (документи, телефон, гаманець, канцтовари, косметичне приладдя і т.д.), вона повинна відповідати вашим індивідуальним формам. Погодьтеся, комічно виглядає маленька струнка дівчина з сумкою, з-за якої її практично не видно і навпаки. Все що можна носити на руках маленького розміру, дамам з пишними формами, це тільки собачок або кішечок.

Переходимо до найцікавішого — вибір кольору. Ось тут, милі дами, ми надаємо вам повний вибір в творчості. Саме тут можна «відігратися» по-повній. Не слухайте нікого і поєднуйте кольору на ваш розсуд. Не залежно від того, чи є цей відтінок у вашому гардеробі (одяг, взуття, ремінець, косинка і т.д.) чи ні. Саме цей пункт дозволить вам підкреслити ваш стиль, зробити вас яскравою, звернути на вас увагу.

І що на наш погляд, саме погане в виборі даного аксесуара, це його вартість. Ви можете купити собі наймодніший і дорогу річ, але вона буде виглядати недоречно в ваших руках і навпаки, більш бюджетний вибір підкреслить ваш стиль і індивідуальність.

І пам’ятайте, щоб ви не вибрали, яку сумочку в результаті не підібрали, будьте впевнені в собі. Бажаємо успіху.