Як правильно вибрати жіночу сумку?

Вирушаючи за покупкою нової сумки, ми довго блукаємо по магазинах у пошуках потрібної моделі. Можна витратити багато часу, перш ніж потрібна сумочка «погляне на нас з полиці магазину. Деколи похід за обновкою буває невдалим, приносячи розчарування. Є кілька порад, які, можливо, стануть вам у нагоді.

 

Modnie-sumki-osen-zima-2016-2017-3Щоб сумка виглядала гармонійно, вибирайте її у відповідності з вашою фігурою. Повним жінкам краще вибирати красиві об’ємні сумки, так як екземпляри невеликих розмірів невигідно підкреслять фігуру. А ось високим дівчатам об’ємні сумки ні до чого, краще придивіться до моделей середнього розміру, із закругленими краями.

 

Часи, коли сумки ретельно підбиралися до кольору взуття давно пройшли. Експериментуйте, але дотримуйтеся правила: тільки один аксесуар яскравого кольору.

 

Перед походом у магазин визначтеся: навіщо вам потрібна сумка? Адже буває таке, що дівчина, прийшовши в магазин, купляє красиву сумочку, яка найбільше підійде для вечірнього виходу, а прийшовши додому, згадує, що їй потрібна була повсякденна модель.

 

Дуже важливо правильно підібрати форму ручки. Якщо ви звикли носити сумку через плече, то обов’язково приміряйте її в магазині. Оцініть, наскільки вона зручна. Покладіть туди гаманець, книгу, косметичку, адже одна справа, коли сумка порожня, і зовсім інша, коли в будні ви заповните її різними потрібними речами!

 

Враховуйте пору року, коли будете вибирати сумку. Приміром, замша не підходить для сирої погоди, так як не любить вологу. Розраховуйте і те, чи буде поєднувати нову сумку з вашим основним гардеробом.