Як правильно вибрати холодильник?

Якщо ви придбали холодильник на якомусь невідомому ресурсі, то не дивуєтесь тому, що він припинив працювати через місяць. Великогабаритна побутова техніка — досить складні агрегати, які покликані служити нам роками, якщо не десятиліттями. Звідси висновок: купувати їх на перших-ліпших сайтах, це безрозсудна поведінка, оскільки ви ризикуєте нарватися на підроблений товар, який не має ліцензії і не підлягає гарантійному обслуговуванню. Купувати подібний товар слід тільки у перевірених продавців.

1-12 (1)На що звернути увагу при виборі холодильника?

1. Розташування морозильної камери. Холодильники з верхньою морозильною камерою в основному відносяться до категорії однокамерних, хоча є і двокамерні моделі. Вони доцільні в тих випадках, коли морозилка використовується частіше, ніж холодильна камера. Однокамерні агрегати досить компактні і не дуже дорогі, але і можливості їх морозилки обмежені її невеликими розмірами. Що ж стосується двокамерних моделей, то тут відділення для заморозки цілком функціональне, просторе і в ньому можна заморожувати продукти для тривалого зберігання. Якщо вас цікавлять цены на холодильники, то обов’язково перейдіть за даним посиланням вже зараз.

Другий варіант — холодильники з нижньою морозильною камерою, є найбільш звичним для нас. Такі моделі більш зручні і довговічні. Багато з них мають окремий незалежний компресор на кожне відділення, що дозволяє відключати, наприклад, морозильну камеру на відтавання або ж в разі непотрібності, а холодильна камера продовжує працювати. Нижні морозилки просторі, мають шухляди і полицю для швидкої заморозки продуктів, що дуже зручно, а також забезпечені окремими дверцятами, тому при користуванні холодильником ви не будете випускати холод з морозилки.

2. Об’єм. Аксіома, що для маленької сім’ї з двох людей недоцільно купувати холодильник великого об’єму, оскільки він буде споживати зайву електроенергію. Ну а для великих сімей є резон придбати не тільки агрегат з великим об’ємом кожної з камер, але і додаткову морозилку, яка дозволить заготовлювати на зиму свіжоморожені овочі і фрукти.

3. Ціна. Треба сказати, сучасні холодильники досить недешеві. Імениті надійні бренди будуть коштувати дорожче, так що не завжди є сенс ганятися за маркою. Також не варто переплачувати за зайвий об’єм, як уже зазначалося вище. Крім того, можна придбати холодильник в кредит і виплачувати його вартість невеликими і зовсім необтяжливими для бюджету порціями протягом декількох років і з нульовим початковим внеском.