Як правильно вибрати взуття дитині?

Коли малюкові вже пора надягати взуття, як вибрати таке, щоб не нашкодити стопам, на які нюанси потрібно звернути особливу увагу? Про це, та багато іншого поговоримо сьогодні в статті.

obuv_podborКоли пора купити взуття?

Коли малюк вже готовий носити своє перше взуття? Сигналом для покупки взуття, повинно служити те, що він вже може міцно стояти на ногах. Незабаром ваш малюк вже навчиться ходити. На цьому етапі вже потрібно купувати взуття, так як все навантаження беруть на себе ще не зміцнілі стопи. Якщо їх не захистити, в майбутньому можуть виникнути різні проблеми з ногами.

Який матеріал обрати для дитячого взуття?

Дитяче взуття повинне бути безпечним, тому необхідно звернути увагу на матеріал, який був використаний при шитті тієї чи іншої пари взуття. Якщо взуття буде оснащене спеціальними отворами, то ніжка малюка зможе «дихати». Усередині взуття буде постійно циркулювати свіжий потік повітря. Черевички повинні бути обов’язково виготовлені тільки з натуральних матеріалів, так знижується шанс алергічних реакцій. Щоб дитина не натирала ступню, швів на взутті повинно бути якомога менше.

До речі, в інтернет-магазині Kinder moda ви можете знайти красиве та надійне взуття за доступними цінами.

Як правильно вибрати розмір взуття?

Вибираючи чобітки дитині, простежте, щоб у ділянці носка не було занадто багато вільного місця. Це означає, що взуття завелике. Оскільки малюк ще невпевнено стоїть на ногах, вибрати точний розмір дуже складно. Обведіть ступню дитини на папері. Таку проекцію варто прикладати до взуття, щоб зрозуміти, чи правильний розмір ви вибрали.

Чи потрібен каблук?

Маленькій дитині каблуки ні до чого, а от невеликий підйом не завадить. Розмір каблука для дитячого взуття повинен складати 1/14 від довжини стопи. Не зайвим буде сказати, що невеликий каблучок запобігає розвитку плоскостопості.

Фіксація стопи

Для комфортного пересування, необхідно забезпечити надійну фіксацію стопи вашого малюка. Таку фіксацію можуть забезпечити черевики на шнурках, липучках, заклепках. Однак в ідеальному положенні ніжку дитини можуть тримати тільки черевики на шнурівках.