Як правильно вибрати весільну сукню?

В день весілля всі наречені хочуть бути чарівними. Тому, вбрання для весілля кожна дівчина вибирає дуже ретельно, продумуючи кожну дрібницю — аж до нижньої білизни.

dress_for_wedding_newsАле, на жаль, не всі наречені вміють правильно вибрати весільну сукню. Ця стаття розповість вам, як правильно підготуватися до найважливішої події у вашому житті. Найважливіше, що треба врахувати нареченій при виборі сукні для весілля це:

Індивідуальність. Перед тим, як купить свадебное платья сукню необхідно вибирати так, щоб вона підкреслювала переваги і приховувала недоліки фігури у нареченої. Ретельно обміркуйте фасон та декор сукні. Купувати модні сукні через каталог не варто — сукня може вам не підійти. Стилісти розповідали про випадки, коли вбрання в каталозі виглядав приголомшливо, а нареченій не підходило. Адже навіть якщо модель з каталогу схожа з нареченою статурою і зростом — це не означає, що сукня підійде. У кожного з нас, свої риси обличчя, і характеру, і якщо наряд сидить чудово на дівчині того ж зросту і тієї ж будови тіла, не факт, що він підійде і нареченій. Тому, якщо наречена хоче бути оригінальною, щоб уникнути зайвого клопоту, нехай краще міряє плаття вживу, або ж шиє на замовлення.

Зручність. Сукня повинна бути зручною. Адже наречена на весіллі повинна не тільки вбити всіх наповал своєю красою, а й відчувати себе комфортно протягом усього дня. Адже весільна церемонія складається не тільки з прогулянок і фотосесій, це так само танці, розваги та конкурси, де треба брати участь разом з усіма гостями. Коли ви міряєте весільну сукню, одягайте її повністю, уявіть, ніби ви вранці збираєтеся на весілля. Взуття має бути зручним, в ньому наречена повинна себе відчувати комфортно. Не треба купувати туфлі на високих шпильках з самої останньої весільної колекції, якщо ви відчуваєте себе в них некомфортно. Це тільки зіпсує вам свято.

Оригінальність. Дуже часто весільні сукні повторюються. Така вже проблема серійного виробництва. Якщо вам подобається таке ж плаття, як було у вашої подруги на її весіллі місяць тому, проявіть фантазію — підберіть оригінальні аксесуари, доповніть плаття яскравим декором. Можна і самій його переробити — наприклад, пришити стрази, додати цікавий візерунок. Або підберіть до нього оригінальний весільний букет, фату або зачіску.