Як правильно вибрати велосипед для дитини?

Вибір велосипеда для дитини, — всупереч розхожій думці, є більш складним процесом, ніж покупка велосипеда для дорослого. Діти можуть дуже відрізнятися ростом, незалежно від віку, тому це дуже індивідуальна справа. Вони також мають різні навички і фізичні можливості.

90_1500 (1)Основним фактором, на підставі якого ви зможете вибирати правильний велосипед для дитини є її ріст і фізичні можливості. Звичайно, є певні межі, пов’язані з віком, але, як ми вже знаємо, тут можуть спостерігатися значні відмінності.

З чого почати вибір велосипеда?

В даний час на ринку представлений великий вибір велосипедів для дітей. Плюсом такого стану речей є можливість підібрати відповідний велосипед для вашого малюка відповідно до його можливостей та умов.

Так само, як і в медицині, головне правило «не нашкодь». Діти легко впадають у відчай і втрачають інтерес до речей, які не доставляють їм задоволення. Тому дуже важливий перший наш рух.

Якщо ваша дитина має ріст близько 1 метра, то ви можемо подумати про покупку «справжнього» велосипеда з педалями. Якщо малюк раніше катався на триколісному велосипеді, то, ймовірно, йому вже не будуть потрібні бічні коліщата, які допомагають підтримувати баланс. В іншому випадку може знадобитися установка цих «допоміжних предметів».

Для того, щоб купить детские велосипеды на колесах 20″ ріст дитини має становити не менше 120 см — зазвичай діти досягають такого росту у віці 7 років. Моделі велосипедів 20″ відрізняються між собою деякими елементами комплектації. У моделях в стандартній комплектації можуть бути встановлені передні перемикачі, амортизатори, і вони можуть відрізнятися матеріалом виготовлення рами. Інші елементи, якими можуть бути оснащені більш дорогі моделі — це крила, ніжки, багажники або дискові гальма.

Велосипеди BMX призначені для виконання різного роду трюків, а не для щоденного використання, як засіб пересування. Є велосипеди призначені для дітей, які тільки починають свою пригоду з цим різновидом велоспорту. Такі велосипеди характеризуються дуже спрощеною конструкцією рами, яка одночасно відповідно посилена в найбільш важливих місцях, що підвищує її міцність під час стрибка.