Як правильно вибрати туш для вій?

Довгі, густі вії одночасно — дуже рідкісний випадок. Сьогодні лялькові вії немодні. В тренді сьогодні природність. Але, якщо, все-таки, ви любите розкішні вії, то ви не зможете обійтися без хорошої туші для вій.

806b32821517a5c0e6aab57e91ff009f (1)Можна скористатися будь-якою тушшю, хоча, краще вибрати туш з класичним аплікатором і з силіконовими щетинками. Головне — підкреслювати природну красу. Отже, підійде туш з таким пензликом, який зможе добре розділити вії. До речі, купить тушь для ресниц ви можете за даним посиланням.

Якщо у тебе довгі вії, без вигину, негусті, значить, туш тобі не потрібна. У твоєму випадку ідеально підійдуть щипці для завивання вій. Але, яку ж туш вибрати? Довгі вії потрібно підкручувати, їм потрібно надавати об’єм. У цьому випадку хорошим вибором буде туш з великим круглим пензликом. Вона зможе добре нафарбувати кожну вію, зробить їх шикарними.

Не можна користуватися об’ємною тушшю власницям коротких і густих вій. Також їм краще не користуватися щипцями для завивки. Сильний вигин зробить вії ще коротшим. В цьому випадку потрібно використовувати тільки подовжуючу туш. Вона не буде перевантажувати вії, об’єм буде не дуже помітний. При нанесенні туші намагайтеся вії піднімати.

Власницям тонких, коротких вій потрібно вчитися робити свої вії шикарними самостійно. Звичайно, в ідеалі краще зробити ламінування і підфарбовувати вії тушшю. В цьому випадку краще вибрати туш, що надає ефект накладних вій. Вона зможе добре розділити вії, подовжити і підкрутити. Як же вибрати туш правильно? Намагайтеся вибрати засіб, що містить доглядаючі компоненти. Вони будуть берегти вії від стоншування.

Щоб зробити правильний вибір туші, обов’язково потрібно читати написи на упаковці, щоб дізнатися термін придатності продукту і його склад. Якщо туш якісна, в ній не буде запаху. Дуже часто виникають труднощі з вибором щіточки, адже всі вони дуже різні. Потрібно звертати увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Силіконовий аплікатор буде добре розділяти вії, хоча, не зробить їх довгими і об’ємними.

Пластиковий аплікатор з рідкісними щетинками не зможе добре розділити вії, але зробить їх об’ємними. Аплікатор зі спіральною щетиною підходить для жорстких вій. Із суцільною щетиною зробить вії об’ємними, але розділити зможе тільки м’які вії. Аплікатор з довгою щетиною зробить вії об’ємними, буде їх добре розділяти, але залишатиме на віях багато туші.