Як правильно вибрати тренажерний зал?

Якщо ви прийняли тверде рішення перейти до того способу життя, який прийнято називати здоровим, то одним вибором правильного харчування ви не обійдетеся, так як здоровий спосіб життя передбачає і регулярні заняття спортом. І для далеких від великого спорту людей єдиним вибором в такій ситуації стануть заняття в тренажерному залі — тому підбір найбільш відповідного для вас спортивного залу стане найвідповідальнішим вашим рішенням за останній час.

kak_vybrat_zal_2Але до вибору підходящого тренажерного залу потрібно підійти вкрай відповідально — адже при приблизно однакових умовах і наборі тренажерів часом найменша деталь може згодом назавжди відштовхнути вас від відвідувань конкретного тренажерного залу. Наприклад, якщо спортзал влаштовує вас за всіма параметрами, крім відстані від нього до вашого дому або роботи, то задумайтеся, чи не стануть для вас тяжкою повинністю щоденні, або хоча б через кожні два дні, поїздки через все місто на тролейбусі, метро або навіть автомобілі? Майже в ста відсотках люди залишають такі спортзали, і не через банальну лінь, а просто не в силах поєднати поточне життя з втратами часу на транспорт. Якщо вас цікавить спорт зал в Одессе, то радимо перейти за посиланням.

Чітко вирішіть, якими послугами спортзалу ви напевно будете користуватися, а якими ні — адже деякі спортзали пропонують комплексні абонементи за захмарною ціною, які включають не тільки спортивні тренажери і такі необхідні доповнення, як сауна і басейн, а й зал боксу, боротьбу або фехтування. Але чи буде у вас бажання після виснажливого тренування в спортзалі ще піти поборотися або залишати супротивників на татамі? З цього приводу у більшості виникають серйозні сумніви.

Спішно покиньте тренажерний зал, асортимент надаваних тренажерів в якому включає дуже розумні тренажери і надточні ваги, але в якому відсутні набори гантелей і млинців, що надягають на штангу — те, що ви бачите своїми очима, може виявитися абсолютно зайвим для досягнення поставлених цілей, тому підходьте до асортименту тренажерного залу насамперед розумно. Зверніть увагу на професійних тренерів, наявність яких в кожному тренажерному залі є обов’язковою. Адже одного вивчення вправ на форумах вам буде явно недостатньо, так як тільки тренер може поставити вашу техніку виконання тренувань і надалі буде суворо стежити за правильністю виконання вправ. Будь-яка самодіяльність в роботі зі своїм тілом і важкими предметами, як правило, надто травмонебезпечна!

Можливості абонементів, які видаються різними тренажерними залами, можуть принципово відрізнятися — наприклад, одні абонементи надають вам цілодобову можливість займатися спортом, а інші обмежені тільки буднями, або час занять обмежується конкретним часом — наприклад, ви зможете займатися лише до восьмої години вечора. Такі обмеження мало кого влаштують, тому заздалегідь вивчіть всі можливості пропонованих абонементів.