Як правильно вибрати тканину для весільної сукні?

Весільна сукня — це щось особливе для кожної дівчини. Природне бажання нареченої виглядати приголомшливо. Однак далеко не завжди вдається підібрати готовий варіант, що в повній мірі відповідає візуальним потребам, можливостям бюджету і при цьому відмінно сидить на фігурі. Саме тому багато хто воліє купувати тканини для весільних суконь і шити вбрання на замовлення за індивідуальними мірками. Тільки таким чином вийде максимізувати ефект.
svadebnoe-plate-iz-atlasa-i-kruzheva

Вибір тканини — це дуже відповідальне завдання. Саме від неї, а також від якості пошиття буде залежати результат. Щоб виключити всі ризики і похибки, необхідно ознайомитися з особливостями найбільш популярних матеріалів.

Варто зазначити, що выбрать свадебный текстиль в Харькове ви можете на сайті svadbatkani.com.

Атлас як і раніше користується попитом серед наречених. Ця тканина характеризується щільністю, значною вагою і блискучою поверхнею полотна. Атлас здатний стати прекрасною базою для різних аксесуарів. Тканина не схильна до розтягування, тому буде відмінно тримати форму. Однак рухатися в такій сукні буде непросто.

Сукня з тафти також може виявитися цілком гідною. Цей варіант є класикою. Тканина виглядає урочисто і нарядно. Тафта добре гармонує з іншими матеріалами і фактурами. Вона відмінно виглядатиме в тандемі з оборками та рюшами. Крім того, тафта значно легше атласу і ходити в такому вбранні буде зручно.

Органзу вибирають багато наречених. Її відрізняє дивовижна легкість і прозорість. Також органза просто відмінно тримає форму. Така тканина ідеально підходить для пишних нарядів. Органза може бути матовою або блискучою. Перша зазвичай коштує дорожче.

Шифон теж користується попитом у наречених. Він також щільний і важкий, хоча візуально і може здатися інакше. Таку тканину вийде вдало задрапірувати. Наряд буде виглядати хвилястим. Такий ефект завжди додає особливого шику і чарівності. У вбранні з шифону нареченій буде комфортно і не жарко, що важливо.

Фатин необхідний для створення нижньої спідниці і фати, але деякі наречені створюють з нього наряд повністю. Тканина відрізняється доступністю в частині ціни і легкістю.

Гарного вибору!