Як правильно вибрати срібний браслет?

Срібний браслет — універсальна прикраса, яку можна носити з будь-яким вбранням. Він підходить для жінок будь-якого віку — як зовсім юним дівчатам, так і жінкам у віці.

301216bd34c064ddafce8269b6f047a4Причому вибір срібних браслетів дуже великий — вони бувають:

 

  • тонкими і товстими;
  • з камінням і без;
  • з підвісками і без;
  • класичні і певної тематики.

Крім того, в останні роки популярністю користуються браслети з міцних ниток з срібними підвісками. Такі вироби виглядають дуже вишукано і мило, підходять під будь-який образ. До того ж, сьогодні жінки часто одягають їх на ноги (на щиколотки) — це підкреслює їх витонченість і надає образу особливої загадковості. Варто зазначити, що яскравий браслет жіночій срібло 925 проби в Києві ви можете придбати в інтернет-магазині silverland.com.ua.

Правила вибору

Щоб правильно вибрати срібний браслет, потрібно пам’ятати кілька важливих правил. Правило перше говорить — його довжина повинна бути приблизно на 1 сантиметр більшою, ніж довжина обхвату зап’ястя, виміряна звичайною сантиметровою стрічкою. Якщо браслет буде довшим менше ніж на 1 см, то він буде занадто щільно облягати зап’ястя, що вкрай незручно, а якщо більшим ніж на 1 см, то він буде спадати на долоню, що також незручно.

Згідно з другим правилом, підбирати браслет необхідно з урахуванням комплекції жінки. Якщо у неї тонкі зап’ястя, на них чудово будуть виглядати як зовсім тоненькі браслети, так і вироби середньої ширини. У той же час масивні вироби будуть лише «обтяжувати» її образ, порушивши пропорції її тіла. Жінки ж з зап’ястями щільними повинні уникати носіння занадто тонких браслетів — такі вироби будуть виглядати недоречно, в той час як середньої ширини або масивні цілком гармонійно впишуться в образ.

Третє правило стосується підбору прикраси під певне вбрання. Звичайно ж, браслет, який представниця прекрасної статі носить на роботу, прекрасно поєднується з діловим костюмом, але може недоречно виглядати з вечірньою сукнею. Тому при виборі варто врахувати, для яких цілей ви його купуєте. Для носіння на кожен день підійдуть вироби з мінімумом декоративних елементів, наприклад, згадані нижче браслети з нитки з невеликою підвіскою. Під вечірнє вбрання краще вибрати з камінням або підвісками, а ось діловий варіант браслета — це жорсткі браслети певної форми (але не масивні).