Як правильно вибрати спідницю?

Спідниця є невід’ємною частиною жіночого гардеробу. Добре підібрані варіанти представляють найсильніші сторони фігури. Зрозуміло, до спідниць потрібно підбирати правильне взуття та інші аксесуари.

длина-и-фасон-юбкиЧи всі жінки можуть носити спідниці? Звичайно! Це дуже демократичний одяг, який підходить для будь-якого типу фігури. Просто потрібно знати кілька основних принципів підбору одягу, щоб змінитися до невпізнання. Спідниці красиво підкреслюють талію і ноги. Проте, якщо ви хочете приховати стегна і сідниці, спідниця також виявляється кращим варіантом.

Знання своєї фігури є ключем. При виборі довжини спідниці потрібно уважно подивитися на свої ноги. Станьте перед дзеркалом і досліджуйте свою фігуру. Постарайтеся критично оцінити свої спостереження, адже повні стегна — це не кінець світу. Найголовніше, що правильна спідниця може підкреслити сильні сторони і прибрати недоліки.

Слід пам’ятати, що не тільки форма ніг є ключовим фактором. Також важливі пропорції по відношенню до іншої частини тіла. Низькі ;syrb виглядають краще в більш коротких спідницях, а високі — в довгих.

Supermini

Дуже коротка спідниця призначена для низьких жінок з дуже стрункими ногами. Така спідниця може бути злегка розкльошонна.

Mini

Одна з найпопулярніших моделей, але не завжди є правильним вибором. Доходить до середини стегна і показує коліна, отже, вимагає дуже пропорційних і струнких ніг. Якщо вам подобається така довжина, але ваші ноги не ідеальні, використовуйте принцип монотонності, або носіть взуття, колготки і спідницю одного і того ж кольору. Стрункості ногам додають високі підбори — дійсно короткі ноги стануть тонкішими і довшими.

Mezzo

Довжина меццо закінчується на колінах або на кілька сантиметрів нижче них. Дуже красиво покриває стегна і коліна, тому рекомендується для жінок, яким не подобається певні частини їхніх ніг. Це найбільш універсальна довжина для всіх силуетів: від низьких до дуже високих.

Midi

Довжина міді — це  довжина майже до середини ікри. Якщо у вас товсті ікри, то небажано, щоб спідниця закінчувалася в цьому місці, тому що така довжина дуже сильно розширює цю область.

Maxi

Дуже довга спідниця, яка досягає землі, нерідко з широким кроєм. Повністю закриває ноги. Призначена для високих або середнього зросту жінок. Низькорослі жінки повинні враховувати, що довжина максі спідниці, візуально додає кілька сантиметрів завширшки. Невисокі дівчата можуть носити довгі спідниці з блузою аналогічного кольору і з високими підборами.