Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри?

Як тільки настає літо, ми починаємо замислюватися про покупку сонцезахисних окулярів. Їх функція не тільки в тому, щоб захистити очі від прямого попадання сонячних променів, вони ще й доповнюють створений образ.

модные-очки-3Найбільш якісними завжди були скляні лінзи. Вони не спотворюють зображення, а так само якісно захищають від прямого попадання сонячних променів. Скло не так сильно піддається подряпинам, як пластик. Головний недолік скла — крихкість. Носити потрібно акуратно, не упускати.

Окуляри з пластиковими лінзами більш практичні. Виготовляються вони зі спеціального пластика, на який наноситься сонцезахисне покриття. Головний недолік пластика в тому, що він частенько спотворює зображення. При покупці обов’язково приміряйте окуляри і подивіться на якусь пряму лінію. При будь-яких обставинах вона повинна залишатися прямою.

За світлопроникністю окуляри можуть бути різними.  Починаються від 80-95%, і закінчуються зовсім темними, з 5% світлопроникності. Вибирати окуляри за цим показником потрібно в залежності від конкретно ваших потреб. Наприклад для постійного носіння в місті бажано використовувати окуляри із  світлопроникністю 20-40%. Якщо зібралися на відпочинок на море, то беріть більш темні окуляри, з показником пропускання світла не більше 18%. Для водіїв кращим варіантом будуть злегка затемнені окуляри з дзеркальним напиленням.

Забарвлення лінз зараз є різним. Найоптимальніший колір — темно-зелений, коричневий і сірий. Ці кольори найкраще передають колірну гамму навколишнього світу. Інші кольори не сильно сприятливо впливають як на сприйняття навколишнього світу, так і на психічний стан людини під час носіння окулярів.

Що стосується оправи, то ви повинні відчувати себе в ній комфортно. Якісні оправи можна придбати на сайті iconeye.com.ua. Якщо ви приміряли і зрозуміли, що окуляри сидять зручно, ви себе впевнено в них відчуваєте, то це без сумніву саме те, що потрібно. Купуйте не замислюючись.