Як правильно вибрати сковороду?

Замислившись про придбання нової сковороди, багато хто задається питанням — як вибрати правильну сковороду? На що звернути увагу, що б отримати дійсно якісну помічницю? Який варіант буде не тільки добре виглядати і відповідати вашим вимогам, але і не нашкодить організму?

alyuminievye_skovorody.jpg.crop_display

Перший і найголовніший параметр, на який обов’язково потрібно звернути увагу — це матеріал, з якого виготовлена сковорода, і її покриття.

Надійні і довговічні чавунні помічники

Чавунна сковорода вважається одним з кращих варіантів на кухні. Вона не виділяє при готуванні ніяких токсичних речовин, а тому абсолютна нешкідлива. Такий посуд прекрасно впорається з тривалою термічною обробкою і їжа на ній практично ніколи не пригорає. Щоб створити природне антипригарне покриття, нову, чисто вимиту сковороду рясно змащують рослинною олією і протягом години тримають на вогні.

Між іншим, на сайті https://vdoma.com.ua/kuhonnaia-posuda/skovorodki ви можете придбати якісні та довговічні сковорідки за доступними цінами.

Чавунна помічниця при правильному догляді прослужить вам довгий час. Головні її вимоги — не залишати в ній їжу на зберігання і не використовувати в догляді сучасні миючі засоби.

Сталева витримка

Посуд, виготовлений з нержавіючої сталі — ще один чудовий варіант для тих, хто піклується про своє здоров’я. Вона характеризується стійкістю до окислення, безпекою та довговічністю. Продукти, приготовані з її допомогою, чітко передають чистоту смаку і зберігають максимальну користь.

Кераміка

Вироби з кераміки характеризуються екологічністю, а значить, забезпечують високий рівень безпеки. Якісна керамічна сковорода прослужить вам дуже довго, при дотриманні всіх правил експлуатації. Новий керамічний посуд рекомендується, так само як і чавунний, прожарити з рослинною олією. Завдяки цьому, ви зможете створити додаткове і абсолютно природне антипригарне покриття. Керамічна сковорода може витримувати температуру до 450 ° С, а ось різких перепадів і заморожених продуктів вона не потерпить. Нашкодити їй може і використання металевих лопаток, про що зазвичай виробник попереджає в інструкції до товару.

Популярний тефлон

Тефлоновий посуд увійшов в наше життя досить давно і став найбільш популярним серед багатьох домогосподарок. Сковорода, на якій нічого не пригорає і більшість продуктів можна приготувати навіть без рослинної олії — це не мрія? Однак, як виявилося, подібні вироби не настільки безпечні, як хотілося б. При температурі понад 200 ° С покриття виділяє шкідливі речовини. Те ж відбувається, якщо трохи пошкодити покриття.

Вибираючи подібний виріб потрібно бути дуже акуратними. Не нагрівайте її вище 200 ° С, при приготуванні не використовуйте залізних предметів і не допускайте різкого перепаду температур.

На які параметри звернути увагу?

Розмір виробу. Залежить від призначення посуду.

Товщина дна і стінок. Чим більший цей параметр, тим менше виріб буде схильний до деформації.

Вага. Важка сковорода часто вважається дуже якісною.

Вибір правильної сковороди залежить від ваших особистих переваг, потреб і фінансових можливостей. Будьте уважні і вибирайте якісні та безпечні вироби.