Як правильно вибрати шубу?

З настанням холодів багатьох жінок охоплює своєрідна туга за новою шубою. Але потрібно добре розібратися в своїх почуттях і чітко для себе сформулювати мету: чому я так хочу нову шубу? У мене ж є одна. Вона, правда, не дуже нова, та й фасон застарів. І тут відразу стане зрозуміло, що ви хочете саме нову, сучасну, престижну і модну шубу. Ваше бажання є дуже правильним. Адже зустрічають по одягу. 

shuby-2016-201718Вибір фасону

Знайти свій ідеальний фасон шуби — справа нелегка. Доводиться враховувати кілька факторів одночасно. По-перше, визначаємо довжину шуби. Дизайнерами розроблені шуби різної довжини — від максі, міді і до міні і ультра-міні. Якщо потрібна річ для постійного носіння, то краще зупинитися на класичній довжині до коліна. Фасон максі має дуже шикарний вигляд. Але по сходах або по калюжах в такому одязі будеш виглядати, як слон в посудній лавці. У громадський транспорт теж не залізеш. У занадто короткій шубі буде холодно в мороз. Така довжина, звичайно, дуже красива, особливо вона підкреслює молоді стрункі ніжки. Серед незвичайних фасонів ще є кілька екстравагантних варіантів: мантії, болеро, накидки.

Між іншим, в інтернет-магазині МегаМех ви можете придбати красиві та стильні шуби за вигідними цінами!

Якість хутра

Вибравши фасон, можна йти в магазин, попередньо з’ясувавши, які небезпеки чекають покупця там. Перш за все, можна помилитися при оцінці якості хутра. Хутро має бути теплим, вологостійким та міцним. Однак деякі заготівельники, а потім і підприємства, що займаються пошиттям хутряних виробів, зберігають хутро в неналежних умовах. Це завдає такому ніжному матеріалу непоправної шкоди. Як визначити неякісне хутро? Проведіть по шубці рукою. Якісне хутро відразу набуває колишню форму. Воно є пружним. Також ознакою хорошої якості є шовковистість. Хутро має бути гладким по всій поверхні, спрямованим в одну сторону. Іноді шуби роблять з хутра старої тварини, і через це на поверхні утворюються залисини. Іноді зустрічаються відверті підробки. Замість норки може виявитися набагато дешевший кролик. Всі ці чудеса шахраїв треба вміти викривати і вибирати тільки справжню якісну шубу.

Купувати шубу, яку так легко підробити, потрібно тільки у спеціалізованому салоні, а не на ринку.