Як правильно вибрати сережки?

З самого дитинства кожна дівчинка мріє про проколені вуха, про нові сережках, які підкреслять її красу. А як же правильно вибрати сережки. Тут існує кілька думок, багато хто вибирає за овалом обличчя, багато хто за кольором очей, а дехто обирає ті сережки, які більше подобаються.

Aktualnyie-sergi-2016-2017Розглянемо, як же вибирають сережки за кольором очей.

Якщо ви є володаркою карих очей або темних, то добре виглядатимуть сережки з яскравим камінням. Це можуть бути сережки із смарагдом, сапфіром та гранатом. Також можна спробувати камені прозорого або світлого тону такі, як діаманти, янтар, перли.

Якщо ваші очі сіро-зеленого кольору, то можна купити сережки з малахітом, гранатом або агатом. Вибрати відповідний колір нескладно. Можна вдома, дивлячись в дзеркало, приміряти намистинки різного кольору і визначитися з відповідною.

Для очей блакитного кольору можна вибрати сережки з бірюзою або лазуритом. Також такі очі добре гармонують із золотистими та світло-помаранчевими відтінками.

Ще можна вибрати сережки відповідно до овалу обличчя. За цим критерієм вибирають не колір самого каміння в сережках, а форму самих сережок. Якщо обличчя широке, то кращим рішенням будуть сережки, що лежать рівно, маленькі. Якщо обличчя вузьке, то варто купити круглі сережки, вони трохи збільшать його. Для власниць круглого обличчя підійдуть довгі прикраси. Однак є жінки з таким овалом обличчя, яким підійдуть абсолютно будь-які сережки.

Вибираючи сережки потрібно спиратися на ці обидва критерії, і звичайно ж слід пам’ятати, що все це індивідуально, тому без примірки не обійтися.

Що стосується матеріалу, то це вже залежить від смаку і фінансових можливостей. Це може бути золото, срібло, суміш металів або просто біжутерія. Також існує медичний сплав, без таких сережок не обійтися після проколювання вух.