Як правильно вибрати постільну білизну?

Постільна білизна – це не тільки обов’язковий елемент домашнього вжитку, але і те, що може змінити інтер’єр, зробити спальню затишнішою, а сон – міцнішим. Все залежить від того, наскільки правильним буде вибір господині. Адже на сьогоднішній день асортимент воістину величезний.

img_3Комплекти можуть відрізнятися розмірами, кольорами, принтами і вишивками, але головна відмінність – це тканина, з якої вони виготовлені. Це може бути льон, бязь, сатин, шовк, атлас та інші матеріали. Білизна, виготовлена з різних видів тканин, відрізняються не тільки за вартістю, але і своїми властивостями, особливостями, а також правилами догляду. Адже якісь з них можна кип’ятити і відбілювати, а якісь відносяться до делікатних тканин і вимагають до себе особливо дбайливого поводження.

Комплекти із сатину

Сатин на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших матеріалів, з яких шиють постільну білизну. Ця тканина є міцною і приємною на дотик, і до того ж вона виготовлена з натурального волокна, що робить її використання цілком безпечним. «Бавовняний шовк» — саме так колись у минулому називали сатин. Адже з одного боку він є відносно недорогим матеріалом, порівняно, наприклад, з шовком, а з іншого боку – завжди виглядає виграшно і дорого.

Як вибрати білизну з сатину?

Але для того, щоб такий комплект став дійсно вдалою покупкою, слід уважно поставитися до деяких правил. Насамперед, варто ознайомитися з етикеткою, на якій повинно бути вказане – 100% бавовна. Так само потрібно відразу подивитися наскільки щільною є тканина. Адже щільність матеріалу визначає його міцність, а значить – довговічність. Не зайвим буде і помацати комплект, оцінити його на дотик. Чим більш гладку поверхню він має, тим довше збереже свій первісний вигляд. Шорсткість ж може стати свідченням того, що тканина незабаром втратить свій блиск і колір.