Як правильно вибрати сукню?

Жіночий гардероб — це зовнішня сторона жінки. Одяг багато що говорить як про особистість, так і про статус і про смаки людини. Сукня є одним з головних елементів жіночого гардеробу. Але як її правильно підібрати? Якому матеріалу віддати перевагу? Який вибрати крій і фасон? Розберемося по порядку.

moda-2017-A-siluetПочаток вибору

Перед тим як відправиться по магазинах у пошуках сукні, необхідно уявити, чого ви саме хочете. Буде це віртуальна покупка або реальний шопінг в торговому центрі, визначтеся для початку з типом майбутньої покупки: сукня на вечірку, на весілля або на роботу. Дизайнери виділяють кілька типів суконь:

• вечірні;

• коктейльні;

• повсякденні;

• універсальні.

Вечірні сукні підійдуть для різних урочистих заходів. Їх головна особливість полягає в довжині, матеріалі і крою. Як правило, вечірня сукня виготовляють з шовку, шифону, атласу, оксамиту. Також сьогодні актуальні вечірні мереживні сукні. На такій покупці краще не економити, оскільки такий наряд повинен говорити про ваш неперевершений смак і самодостатность.

При цьому вас можуть зацікавити платья оптом відмінної якості, які можна придбати просто зараз за привабливими цінами.

Коктейльні сукні підійдуть для різних кооперативів, клубів і вечірок. Таке вбрання може відрізнятися екстравагантним візерунком і кроєм. Витонченість, жіночність і елегантність — головні особливості такої сукні.

Як випливає із самої назви, повсякденні сукні призначені для щоденного використання. У такому вбранні можна піти в кіно, в гості до друзів або просто прогулятися. Така сукня, як правило, має звичайний крій, в ній відсутнє глибоке декольте, велика кількість стразів і блискіток.

Універсальна сукня має бути в гардеробі кожної жінки. Воно буде служити для вас просто паличкою -виручалочкою. Універсальну сукню можна одягти і на роботу, і на вечірку.

Добре, коли у жінки в шафі буде велика кількість суконь, але якщо, раптом, такої можливості поки немає, кожна повинна пам’ятати, що в гардеробі має бути в наявності і вечірня сукня і повсякденна. Так ви зможете виглядати чарівно в будь-якій ситуації.