Як правильно вибрати піжаму для дитини?

Щоб дитина добре спала, їй потрібно для комфорту кілька речей — це зручне ліжечко з матрацом і піжама. Піжама є практично головним аксесуаром у гардеробі дитини, адже саме вона буде контактувати з ніжною дитячою шкірою. Тому дуже важливо правильно підібрати піжаму. Якщо ця річ буде неякісною, то сон дитини може бути неспокійним. Тому дитячі піжами повинні вибиратися правильно.

s3_38288-0-1c39dead90Як вибрати?

В першу чергу при виборі потрібно звертати увагу на якість швів піжами і матеріал. Звичайно, однотонна піжама сірого кольору навряд чи викличе у дитини захоплення, тому якийсь яскравий принт буде тільки вітатися.

Розмір

Пам’ятайте, що піжаму краще вибирати на кілька розмірів більшу, щоб вона не була тісною і не сковувала рухи дитини. Якщо ваш малюк ще носить підгузник, то штанці повинні бути широкими.

Матеріал

Так як піжама контактує зі шкірою малюка, то матеріал повинен бути виготовлений тільки з натуральних і якісних тканин. Не варто економити і купувати піжами з синтетики. Такий виріб практично не пропускає повітря і дитина буде сильно потіти, а це може спричинити за собою тяжкі наслідки.

Для літнього періоду вибирайте піжами виготовлені з бавовни або сатину. Холодної осені і взимку, в піжамі з флісу або фланелі, спати буде тепло і комфортно. Але якщо у вашому будинку або квартирі тепло, то занадто тепло одягати дитину не варто.

Фасон виробу

Перед покупкою також звертайте увагу на фасони. Не купуйте нічну піжаму з гумками на ніжках, рукавах або на животику. Якщо ви придбали таку піжаму і після нічного сну помітили на тілі дитини сліди від гумки, то надягати її краще не варто, так як через це кров в даному випадку циркулює гірше. Зверніть увагу на моделі, які фіксують не гумкою, а мотузкою. Крім цього з фурнітури на піжаму можуть бути пришиті ґудзики або кнопки. Якщо на виробі пришиті кнопки, то вони при зіткненні з водою не повинні окислюватися.

Правильна піжама буде пошита з якісної тканини. Ціна у неї буде трохи вищою, ніж на одяг з синтетики. Можете бути впевнені, що хороша піжама буде справжнім гарантом спокійного сну вашого малюка, а це найголовніше.