Як правильно вибрати парфуми?

Кожна жінка знає, що для створення гармонійного образу не достатньо мати дорогий, стильний одяг і взуття. Останнім штрихом повинні стати улюблені парфуми.

03 (1)Багато жінок при виборі парфумів орієнтуються на модні тенденції, це неправильно. Дуже важливо, щоб парфуми подобалися в першу чергу вам, тому що аромат буде впливати на ваш настрій і впевненість в собі. Придбати якісні парфуми можна тут https://lambrekiev.com.ua/parfjumerija/ дуже вигідно.

Врахуйте, що висока ціна — це не гарантія стійкості і високої якості. Ось чому так важливо знати основні правила при виборі якісних парфумів:

1. Робіть покупки у спеціалізованих місцях, реальний або віртуальний магазин парфумерії, який має бездоганну репутацію — це те, що вам потрібно!
2. Перед тим, як ви направитеся в магазин, визначте, який запах вам до душі: солодкий, терпкий, свіжий, квітковий або пряний. Це полегшить завдання, поставлене продавцем, а ви вбережете себе від змішування запахів при виборі. Не орієнтуйтеся на міф: «Важкі і пряні аромати підійдуть брюнеткам, квіткові — блондинкам!» — це не правда, вибір парфумів — справа індивідуальна!
3. У день, коли ви відправляєтеся за покупкою парфумів, не використовуйте ніякі ароматизовані засоби, щоб ви змогли реально оцінити аромат.
4. Перевіряйте упаковку, вона повинна бути зроблена акуратно, літери на упаковці повинні бути рівно, чітко і без помилок надруковані.
5. На упаковці обов’язково повинні бути прописані компоненти, що входять до складу парфумів. Найчастіше можна зустріти такий опис — спирт і вода, плюс парфумерна композиція, як правило, така продукція не відрізняється високою якістю. Варто сказати, що на продукції провідних брендів, які дорожать своєю репутацією, завжди вказана докладно вся інформація щодо дати випуску, терміну зберігання,  і т. д.
6. Якісні парфуми або туалетна вода завжди на упаковці мають номер партії у вигляді букв і цифр. Причому виробники високоякісної продукції, як правило, розміщують таку інформацію під кришечкою, внизу флакона у вигляді гравіювання.
7. Якщо ваш вибір зупинився на парфумах червоного, блакитного кольорів, зверніть увагу на напис на упаковці. У складі засобів повинні бути вказані барвники. Якщо парфуми мають занадто яскравий колір, а в складі не вказано барвників, то не варто ризикувати.
8. Перед тим, як зробити остаточний вибір, попросіть у продавця сертифікат якості на продукцію. По можливості намагайтеся купувати якісну парфумерію, що має у своєму складі натуральні компоненти. Як правило, вона має стійкий аромат, не завдає шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу.