Як правильно вибрати олівець для губ?

У макіяжі губ дуже часто використовується олівець. Цей косметичний засіб допомагає промальовувати більш чіткий контур, за допомогою якого обриси рота стануть помітнішими. Крім того, такий косметичний засіб є корисним для власниць тонких губ і маленького рота. Завдяки йому, виходить можливість візуально розширити пропорції обличчя, причому, зробити це так, щоб всі лінії і контури виглядали узгодженими, гармонійними.

3305.970Олівець для губ присутній в косметичках красунь, які відповідально ставляться до промальовування і оформлення губ. З його допомогою можна значно відкоригувати пропорції. Також, саме завдяки цьому продукту покращується і підкреслюється відтінок помади, забезпечується її стійкість — вона не розмазується і не стирається завчасно.

Спочатку, олівці для губ почали використовувати в 50-х роках минулого століття. Вони робилися на основі воску бджіл, і вже тоді відмінно утримували помаду на губах. Але зараз, з появою широкого асортименту засобів, вибрати відповідний — непросте завдання.

Для цього потрібно керуватися наступними критеріями:

 

  • Текстура. Олівці випускаються в твердій, м’якій або середній консистенції. Для повсякденного образу краще вибрати варіант, середній за щільністю. Він легко наноситься на губи, добре розтушовується і прекрасно утримує колір основного косметичного засобу.
  • Виробник теж має важливе значення. Так як продукт буде стикатися з губами, його окремі частини неодмінно виявляться в шлунку. Краще купувати олівці авторитетних компаній. Небажано робити подібні покупки в переходах або невідомих кіосках.
  • Склад. Важливим є не тільки легке нанесення, а й наявність доглядаючих компонентів. Так як губи не виділяють самостійно захисний жировий шар, вони найбільш уразливі перед різними негативними факторами. Добре, якщо в складі присутній вітамін Е, є трав’яні екстракти, віск бджіл або набір корисних рослинних олій.
  • Колір. Найпростіше купувати косметичний олівець для губ під тон помади. Якщо кольори збігаються, ефект виходить візуально привабливим. Якщо тон в тон вибрати не виходить, тоді потрібно брати олівець на тон темніший. Ні в якому разі не світліший.