Як правильно вибрати одяг для великого тенісу?

Спортивна форма для тенісу повинна бути зручною і практичною. Тільки тоді вона не доставлятиме дискомфорт під час занять. Одяг для великого тенісу повинен вибиратися на основі декількох важливих критеріїв.

001Комплект

Форма для тенісу буває різна: вона відрізняється формою, дизайном, забарвленням. Завдяки цьому кожен покупець зможе вибрати за даним посиланням https://tennisgo.com.ua/odezhda відповідний комплект. Серед них є стильні і модні вироби. Але продаються і прості, лаконічні комплекти.

Жінкам-спортсменкам потрібно вибрати сорочку-поло і спідницю. При необхідності можна придбати капрі або шорти. Затребувані сукні для тенісу, які теж зручні при заняттях.

Асортимент чоловічих речей теж не великий, як і для жінок. Спортсмени набувають сорочки і шорти або штани. Такий комплект зробить тренування комфортними.

Крім основного набору одягу можна вибрати необхідні доповнення, які зроблять заняття ще комфортнішим. Наприклад, вибирають тенісні шкарпетки, які більш щільні на відміну від звичайних.

Можна вибрати компресійні гольфи. Тенісисти використовують кепки, козирки, які захищають від відблисків сонця. Можна придбати напульсники, які усувають піт на корті.

Вимоги до тканин

Вироби для тенісу вибирають за якістю матеріалів. Важливо, щоб тканина була натуральною, комфортною, вентильованою. Цей критерій фахівці вважають одним з важливих.

Значення має гігроскопічність, що забезпечує вбирання вологи. Якщо матеріал повітропроникний, шкіра добре дихає, а рухи будуть легкими. Також потрібно дивитися на зносостійкість матеріалу, який не повинен втрачати форму. Важливо, щоб синтетичні нитки не були токсичними.

Вибір одягу

Правильно обраний комплект буде комфортним. Тому важливо орієнтуватися на наступні правила:

 

  • вироби не повинні тиснути, сковувати рухи;
  • сорочки і футболки потрібно вибирати повітропроникними;
  • забарвлення можна вибирати на основі особистих переваг;
  • сорочка і футболка повинні бути вільного крою;
  • для закритих кортів потрібні темні кольори, а для вулиці — світлі;
  • значення має й пора року: влітку носять сукні, шорти, футболки, а взимку — теплі комплекти.

Якісний тенісний одяг, звичайно, коштує дорого, але він забезпечує зручність. Це означає, що заняття будуть легкими, і спортсмен не буде відчувати ніякого дискомфорту. Економити на якості таких речей не варто, адже, як відомо, скупий платить двічі.