Як правильно вибрати няню?

Всі батьки мріють знайти для своїх дітей найкращу няню. Щоб допомогти їм у цій нелегкій справі, ми зібрали самі корисні поради фахівців і пропонуємо їх вашій увазі.

njanja13 (1)Коли починати пошуки няні для дитини?

Один з важливих моментів при вирішенні завдання — як вибрати няню, чітко розуміти, коли починати пошуки няни на сайте hostess-2000.com для вашої дитини.

Починайте шукати відразу, як тільки прийняли рішення, що няня вам потрібна, адже незрозуміло, скільки часу може знадобитися на її пошуки. До того ж враховуйте, що буде ще перехідний період, під час якого ваша сім’я і потенційна няня будуть пізнавати один одного. Ідеально, якщо няня буде приходити до вас додому протягом приблизно двох тижнів до моменту початку роботи, щоб налагодити з малюком контакт і зрозуміти, який саме підхід потрібен до вашої дитини.

Чи варто звертатися у спеціальні агентства?

Світовий досвід показує, що визначаючи спосіб, як вибрати няню для дитини, найкраще скористатися рекомендаціями. Зверніться до друзів, родичів, товаришів і сусідів: можливо, що хтось із них зовсім недавно наймав хорошу няню і готовий вам її порадити або чиясь чудова тітка шукає саме таку роботу і готова розглянути вашу пропозицію.

Якщо цей спосіб не спрацював, можна звернутися у спеціалізоване агентство. Врахуйте, що краще звертатися у відомі і великі агентства з хорошою репутацією, що працюють на цьому ринку не менше 5-ти років.

Чи має значення вік няні?

Фахівці, у своїх рекомендаціях єдині в думці: няня потрібна обов’язково повнолітня і, звичайно, в хорошій фізичній формі — адже дитина вимагає багато сил і відповідальності!

Як провести першу зустріч?

Для першої зустрічі з нянею виберіть час, коли її майбутній підопічний не спить: ви побачите її реакцію на дитину і як дитина реагує на неї. У процесі бесіди записуйте всі моменти, які здалися вам важливими, не соромтеся розпитувати про її сім’ю, уподобання, звички та спосіб життя: при подальших роздумах ці записи допоможуть вам прийняти остаточне рішення.

Що входить в обов’язки няні?

Обговоріть функціонал няні з самого початку: чи буде вона тільки займатися дитиною або додатково повинна готувати, прасувати білизну, прибирати. Всі ці пункти в договорі повинні бути зафіксовані спочатку, інакше у ваших стосунках виникнуть непорозуміння.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть відповісти на таке важливе питання — як вибрати няню для дитини, і у вашому домі з’явиться чудовий помічник, який забезпечить спокій батькам і стане хорошим вихователем і справжнім другом для малюка! Однак, всі ми повинні пам’ятати, що якою б чудовою не була няня, вона ніколи не зможе замінити батьків, тому намагайтеся проводити з дітьми якомога більше свого часу, адже дитинство так швидко закінчується!