Як правильно вибрати насіння?

Головним завданням будь-якого садівника є правильний вибір насіння, яке він надалі буде садити. Весь подальший урожай, наскільки він буде багатий, смак вирощених салатів або овочів виключно залежатимуть від якості насіння, яке було посаджено. Давайте розберемося, як же правильно вибрати насіння для посадки.

5c0518e46a4f535c576af620efc6fb35 (1)Якщо ви в перший раз вирішили спробувати зайнятися городом, то необхідно придбати насіння. Але ніхто не забороняє скористатися і тим, що дадуть знайомі. На наступний рік ви будете вже повністю готові, і будете використовувати насіння, яке вам сподобалося і підійшло найкраще. Також ви відберете насіння, яке назавжди затримається у вашій колекції.

Вибрати і придбати насіння в Україні на сьогоднішній день не є проблемою. Так, наприклад, магазин насіння Harvest займається продажем високоякісного насіння різних культур. На офіційному сайті ви зможете придбати різне насіння.

При виборі насіння необхідно ретельно вивчити його посівні якості, а саме чистоту насіння, його вологість, енергію проростання, сходження, а також схильність до зараження різними бактеріями.

Прийшовши в магазин багато людей відразу ж починають губитися, адже в пакетиках така велика кількість насіння! В такому пориві розгубленості можна придбати далеко не найкраще насіння, тому потрібно поставитися до вибору з усією серйозністю і зібраністю. Пакетик насіння чимось привернув вашу увагу? Подивіться на його зворотний бік і повністю вивчіть назву культури і її сорти, номер партії, масу насіння, обов’язково зверніть увагу на термін придатності, а також подивіться на адресу виробника.

Всі пункти повинні бути зазначеними на пакетику, якщо немає хоча б одного пункту — краще насторожитися і покласти таке насіння на місце, адже це безпосередньо говорить про те, що таке насіння може не відповідати всім стандартам якості.

В основному виробники насіння, яким важлива їх репутація, по максимуму вказують повні дані про насіння, в зовсім не приховують їх, адже вони знають, що повною інформацією вони тільки заманять до себе покупця. Також такі виробники часто пишуть, в який час треба садити насіння, в який тип ґрунту, і будуть добре розписані всі плюси і мінуси сорту.