Як правильно вибрати м’яку іграшку?

М’які іграшки — це найбільш безпечні іграшки для дітей, так як об них неможливо поранитися. Однак такі іграшки не рекомендується купувати для зовсім маленьких дітей, які хочуть все випробувати на зуб. Тому, перш ніж купувати дитині «м’якого друга», цей період варто перечекати.
игрушкиСьогодні прилавки магазинів завалені такою кількістю м’яких іграшок, що навіть дорослій людині дуже важко зорієнтуватися в цій різноманітності. Але варто визнати, що вибирати м’яку іграшку завжди дуже приємно, так як сучасні іграшки значно відрізняються від тих, якими діти грали ще не так давно. Адже зараз при виробництві іграшок використовуються матеріали, не тільки приємні на дотик, але і корисні. Вони покликані розвивати у дітей тактильні відчуття, а наповнювачі у вигляді кульок здатні позитивно впливати на моторику.

Найголовніша і необхідна вимога, якою не можна нехтувати — іграшка повинна бути безпечною та якісною. Тому, вибираючи подарунок, краще відправитися не на ринок або в кіоск, а перейти за даним посиланням https://www.booklya.ua/cat/myagkie-igrushki-5171/ і вибрати якісну м’яку іграшку.

Зверніть увагу на виробника, наявність сертифіката, матеріал, з якого виготовлена іграшка. Краще віддати перевагу відомим фірмам, що випускають іграшки не перший рік. Оптимальним матеріалом для набивки по праву вважається синтепон. Він безпечний і довговічний, не виділяє шкідливих речовин і легко переться.

Якщо ви вибираєте подарунок для дитини, обов’язково враховується її вік. Зараз практично кожен магазин м’яких іграшок може надати великий асортимент іграшок для дітей різного віку. Для самих маленьких вибирайте невеликі іграшки яскравих кольорів, які зручно хапати і тримати в руках, простої форми і без дрібних деталей, які можуть відірватися. Такі іграшки повинні бути м’якими і приємними на дотик, щоб малюкові хотілося до них доторкатися. Можна віддати перевагу іграшкам пастельних і ніжних кольорів, які будуть заспокійливо діяти на дитину.

Дітям постарше краще дарувати іграшки у формі тварин натуральних кольорів, щоб сформувати правильне уявлення про навколишній світ. Також дуже цікавим подарунком буде іграшка у вигляді знайомих дитині героїв казок і мультфільмів. Для дитячих ігор краще підходять невеликі іграшки з м’якою набивкою, завдяки якій можна міняти їх позу. З такою іграшкою у дитини буде більше свободи дій і можливостей для творчості.

А ось для дітей старшого віку і для дорослих прекрасно підходять м’які іграшки великих розмірів. Їх можна використовувати в якості подушки або просто для прикраси інтер’єру і створення затишку. Коханій дівчині можна подарувати величезного рожевого зайця чи ведмедя з серцем в руках або вишитим на ньому освідченням у коханні. Колегам дарують іграшки в спеціальному одязі або з логотипом компанії, а для начальника підійде іграшка у вигляді слона або лева.

Проявіть трохи фантазії та спостережливості, і ви зможете піднести своїм близьким і друзям душевний та оригінальний подарунок, який буде приносити радість довгий час.